bugün

hayvanlara olan nefretini, çocukları bile vurma pahasına gösteren yasasız yasa adamı.

(bkz: turgay balaban)
görsel

Yakasında adaletin rozetini taşıyan, bir yasa insanı, bir hukuk uygulayıcısı, yani bir avukat olan bir adam; "meskun mahalde ateş etmek", "resmi tabancasını savunma dışında kullanmak", "çevredeki insanların can güvenliğini tehlikeye atmak", "can güvenliği 5199 sayılı yasayla koruma altına alınmış bir canlıyı öldürmeye kastetmek" suçlarını ardarda işleyerek çocuk parkında köpek vurdu!

Daha önce Belediye Veterineri'ne "Burada canlı hayvan bırakmayacağım!" diye saldıran avukatın bu konudaki mahkemesi hâlâ sürüyor.

Çevresinde sürekli "Ben Fethullah Hocaefendi'nin yakınıyım, bana bir şey olmaz" diye böbürlenen bu yasasız avukat; "Dini bütün insanlarsınız, başınız kapalı, Allaha inanıyorsunuz, günah değil mi, böyle bir şeyi neden yaptınız?" diyen insanlara da "Sen karımın başörtüsüne karşı mısın, din düşmanı!" diyerek üzerlerine yürümüş.
Oysa tanıklar arasında başı kapalı hanımlar da var...

Vurduğu köpeğin adı Kontes. Küpeli, aşılı ve zaman zaman belediye tarafından alınıp kontrolleri yapıldıktan sonra yerine bırakılan bir köpek... Mahalellenin maskotu. Çocuk parkında çocuklarla oynar, mahalle sakinlerine eşlik edermiş. Bu avukatın oğlu, babasından öğrendiği nefret ile Kontes'e taş atmış. Canı yanan Kontes havlamış. Avukat eve koşmuş, resmi tabancasını almış ve Kontes'e çocukların arasında 3 kurşun sıkmış! Çocuklar korkudan akıllarını kaçırmışlar!

Kontes iyi. Tedavisi sürüyor.

Bu yasasız yasa adamına karşı bir tek kişi resmen şikayetçi oldu; bazı komşular tanıklık yapmayı kabul etti, bazıları da etmedi. Bir çok komşu Kontes'i mahallelerine geri istediklerini belirten imzayı vermeyi kabul etti.

BU yasasız yasa adamınDAN TÜM CANLıLARI KORUYACAK BiR YASA YOK MU? VAR!
Şimdi o yasanın uygulanmasına yardım et; bu dilekçenin resmen işleme konması için 5000 imzaya ulaşması gerekiyor.
Şu anda 1000 civarında imza atıldı. Kalan 4000 tanesini tamamlamak bizim görevimiz.

imza linki ve Kontes'in resmi burada:
http://imzakampanyam.com/...pek-vurdu-imza-kampanyasi

5000 imzaya ulaşmamıza yardım et lütfen!
imzala ve mümkün olan her yerde paylaş...
TÜM KONTESLER içiN...!!!

görsel