bugün

Merak ediyorum çocuk nasıl yapılıyor.
Peşinen not; bunu anana sorcular gelmeden bak şurdan silktirin gidin.

Kızlar bana bunu anlatır mısınız.
Bilimsel açıklama bekliyorum amk. Seks kadın erkek falan yazan asgari akıllılar var hala.
mixerle yapan doktorlar gördüm.
görsel
seks.

evet.
(bkz: entri nick uyumu)
yıllar önce çukurova üniversite hastahanesi tüp bebek bölümünde profun teki suni döllenme ile çocuk sahibi olmak için başvuran çiftlere kadının yumurtasını eşi olan erkeğin spermi diye kendi spermlerini kullanarak dölleyip çocuk sahibi yaptığı ile ilgili bir skandal patladıydı. yüzlerce aynı babadan farklı anadan olma çocuk olduğu ortaya çıkmış adana yerinden oynamıştı.

sahi ne oldu yaa o çocuklar ile babaları olan profa aklıma geldi şimdi durduk yere?
--spoiler--
Davis! Find and antitank weapon and destroy that panzer.
--spoiler--
ilkokul 7. sınıf biyoloji dersi. siktirmelisin.
erkek üreme organı penis ile kadın üreme organı vajinası. birleşirse ve o esnada çıkan sperm kadındaki yumurtalarla birleşirse yumurtayı sperm döller ve çocuk olur en ahlaklı şekilde böyle anlatabildim.
görsel
öğrenmek isteyenler için onlarca internet sitesi açılmış olan eylem. fakat hasmetlilerimiz her birini itinayla engelliyorlar
erkek çatır çatır kadın vajinasına gider gelirse ve kadın da kendinden geçmiş bir vaziyette "fuck, fuck, fuck !" ve "içime boşal" derse bilin ki çocuk hazır demektir.

afiyet olsun.
öncelikle bir leylekle anlaşıyorsun. fiyatta anlaşırsanız zaten gerisi geliyor.
kadın canı gönülden "fuck fuck fuck" derse çocuğun ana dili ingilizce olur.
Kadın isterse..
yanıtı kadının yumurtasının erkeğin spermiyle döllen(ebil)mesiyle olan soru. öyle her "çatır çutur" vakası hamilelikle sonuçlanmıyor.
her çatır çuturla hamile kalınsaydı. Bunun yumurtlama dönemi var, spremin yumurtayı bulma onu dölliyebilecek kapasitede olması var ohhoo.
güncel Önemli Başlıklar