bugün

iğrençliğin son seviyesidir. haz etmediğiniz kişinin mal mülkü üzerine isminizi yazarak oradan sıvışırsınız, ancak mesaj 5 dakika içinde kendini imha edecektir.
son derece me$akkatli bir i$tir..yapanı kutlamak gerekir..
ismi uzunlarin yarida kalacagi; kamu kuruluslarinda sıklıkla boy gosteren bir tuvalet rahatsizligidir. Bir digeride tuvalet deligine yakin sigara izmaritini, nişan alma suretiyle delige sokma girişimi.*
ismi uzun olanların uygulamada pekte zorlanmayacagı eylemdir..zira gunumuzde uzun süre biriktirilen bereketli bir ci$ ile bir paragraf yazı yazmak dahi mümkün.
erkeklere özgü bir yetenektir, allah vergisidir.
adı cem,can,ali vs olan kişiler için yapması kolay eylem.
nil karaibrahimgil'in yapması zor olan eylem.
işemek eyleminin yaşantı ve çevre etkileşimi sonucu davranışta meydan nispeten kalcıcı değişikliğiyle eğitim öğretim programlarında yerini bulmuş ifadesidir. gözlenebilir ve ölçülebilir. yaratıcılık gerektirir. yakında japonlar işeyerek ismini yere yazabilecek robot da yaparlarsa şaşırmayın...
yazmak isteyen kişi uzun bir isme sahipse hiçbir zaman tamamlanamayacak olan eylem. "bugün yazıcam ulan" diyerek sabırla beklendiği vakit, idrar kesesinin patlamasıyla kişinin ölümüne sebep olabilitesi çok yüksek bir olgu.
bayanların hayatları boyunca yapamıyacakları harekettir. hoş, erkekler yapınca başları göğe mi erer bu da bilinmez ama.
bir yandan rahatlarken bir yandanda bir eser üretmek. Bir taşla iki kuş vurmak bu olsa gerek. zevklidir. zamanın ne kadar hızlı geçtiğini anlamazsın.
mürekkep sürekli akar durumda olduğu için el yazısı karakterinde olması kendinden menkul uçucu eser. eserin boyutu mesane kapasitesi ile sınırlıdır ki, karlar üzerine yapılması daha bi kalıcı ve sanatsaldır. vurgu genellikle son harfin son noktasında vücut bulur.
3-4 saatlik bir çiş ile yapılabilecek eylem,ha yazı 3-4 dakika kalır o ayrı *
kısa isme sahip er kişilerin başarabileceği eylemdir. zira kadınlar isimleri su bile olsa bunu yapabilecek donanıma sahip değildir.
-bana 28 tane bira versene
-yarasın kaan yakuphanoğullarından abime
insanın yaşı ne olursa olsun yapmaktan büyük keyif alacağı eylem.
kar üstüne yazınca artistlik durur.
çükken daha mı yaratıcıydık diye düşünmeden edemediğim hadise.