bugün

ilköğretim öğrencisidir. muhtemelen de yeni başlamıştır okula,toydur daha korkar. yoksa başkası bu kadar kasmaz, artık işin kaşarı olmuştur.
çift çekirdeklidir. aynı zamanda üstünü giyinip, saçıyla da ilgileniyorsa dört çekirdek teknolojisine sahiptir.
klaas' un our own way klibindeki adam ve kadın.
klipte ne anlatıldığını ise bilen görmedim.
(bkz: yok öyle birşey)
sonda takılmış olma ihtimali olan insandır.
duş altındayken çişini yapıp dişini fırçalayıp aynı zamanda mastürbasyon yapan adamın kardeşi.
her sabah işte o benim..
sabırsız insan, 2 dakikada çok şey değişecek sanır belki de haklıdır ama yazık kendisine. bir de bu insan yürüyen merdivenlerde de yürür.
sakız çiğnerken yürüyebilendir aynı zamanda. *
Kesin kadındır. Pratiktir.
(bkz: Multitasking)
bunu hayal edip düşünerek bu başlığı açan insandan daha zeki ve fonksiyonel olduğu kesin olan insandır.
(bkz: neyin kafası)
Diş fırçalamayı sevmeyen insandır.

Zorunda olunan, istemeyerek yapılan bir eylem olan diş fırçalamanın, çiş yaparken eğlenceli hale getirilmesi suretiyle hem çişinizden kurtulup aynı zamanda bembeyaz dişlere sahip olabiliyorsunuz.
(bkz: burda!)
eger klozete sahipse, klozetin karşisinda ayna varsa, 3 işide bi arada yapabilir; hem iş(çiş), hem temizlik(diş firçalama), hem güzellik(saç tarama)= ben...
diş fırçalamayı zevkli hale getirme uğraşındaki insandır.
sabahın altısında hazırlanıp işe gidiyordur o.
aynı zamanda sıçıp duş alabileni de var. ben değil, bi arkadaş.
Vakit nakittir lafına kendini fazla kaptırmış çalışkan olmaya çalışan kişidir.
(bkz: multi tasking)
vakit nakittir sözünü çok yanlış anlamış insandır. Acele işe şeytan karışır sözü var bir de.
bide bunun banyo yaparken diş fırçalayan modeli var
(bkz: ben)
sağ sol yaparken etrafa işememeli, dikkat etmelidir.

vay efendim sonra bu tuvalet neden böyle pis kokuyor.
hiperaktif insandır, aynı zamanda bir çok işi yapmayı sever, diğer yandan kendini yetenekli ve farklı görür.
acele işe şeytan işer denilesi adamdır.