bugün

oral sex denen iğrençlik. bu kötü tablolar daha ne kadar sürecek, daha ne kadar bir süre bu eylemi gerçekleştiren insanlar aramızda insanız diye dolaşacaklar emin olamıyorum.
kimine göre iğrenç olan, kimine göre zevkli sex aktivitesi.

birbirlerinin ağızlarına sıçanları gördükten sonra, pek bi masum kalır.
kusulan organı öpmek kadar iğrençtir.

(bkz: çürük argümanını yerler)
çocuk çıkan organa çiş yapılan organı sokmak kadar iğrençtir.
hele bir de taharet yapılan eli sıkmak, tokalaşmak...

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
"çiş yapılan organdan çıkıyorsun da öpmeye gelince mi iğreniyorsun" derler adama veya kadına.
tiksinçtir. tıpkı (bkz: balgam çıkan organla french kiss yapmak) gibi.

ama hepimiz işkembe kelle paça kokoreç hastasıyızdır.
çiş yapılan yorganı öpmek kadar iğrenç değildir. bir kere birisi yatağını ıslatıyorsa hemen gidip yorganı öpmek gerekir mi? tabii ki gerekmez. ama yorgan gidince kavga bitter çikolata tabii...
Oldukça pis, lanet bir eylemdir. Hele bir de bu eylemi gerçekleştirip öpüşmeye kalkanlar vardır ki o an insanın midesi kalkar. insanlar birbirlerinden uzak durmalı çünkü eliyle götünü yıkayanlar falan var ki oraya hiç girmiyorum. Sabunla elimizi yıkayıp manuel ve iğrençlikten uzak bi şekilde mutlu mesut yaşamalıyız oysa ki.

(bkz: manuel takılmak)
Alan razı veren razı denilesi bir durum.
O noktalara geldiğince o kadar ince düşünme kabiliyeti kalmıyor insanda kardeşim.
"ayrıca "öpmek" nedir lan?" düşüncelerine sürükler. nasıl bir oral seks olduğu merak konusudur.

başına koy bi de.

annanenin eli mi lan bu.**
biz buna paylaşım diyoruz. cinselliğin muhteşemliği hatta. bu konuda saatlerce konuşabilirim açıkçası. fakat konuşmaya bile layık olmayan bir sığlığın dışa vurumu.
ben sevdiğim ve taptığım kadının değil cinsel organını öpmek, sıçsa bokunu yerim. tabi ki o, sevgi ıspatı için asla bokumu ye demez. derse de sıçayım ağzına ben onun.
bundan iğrenenlerin bir üst seviyesi ortamlarda hazmat suit ile gezmektir bir de. demedi demeyin olm. mikroplar her yerde.

http://www.macsalvors.com...roducts/Hazmat_Suit-1.jpg
(bkz: anal yok oral yok kamasutra yok ne var lan it)
temiz bir bünye üzerinde yapılın bir eylem ise problem yok. he ben sidikli sidikli sevişiyorum. zaten ayda bir banyo yapıyorum diyorsan o ayrı. o zaman yapmayacaksın oral seks. ya da homini de girtlak pufidi kandil tumba yatak, o yok bu yok dersen bu olur.
bok çıkardığın organ'ın sikilmesinden bir farkı yoktur. *
sakso çekmektir o sakso çekmek . çiş,organ ,öpmek falan ...
(bkz: bu ne lan)
göt temizlenen eli öpmek gibi.
seks'in neresi temiz? sorusunu gündeme getirir. ancak ve lakin merak etmeyin yüzyıllardır yapılıyor. takılmayın bunlara.
(bkz: üzümde de alkol var zaten)*
(bkz: kim öpüyo)
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
idrar yolları öpülüyorsa iğrenç olabilir.

onun dışında pek bir sorun yok sanki.
(bkz: öpmek ne lan)
isteyen siker, isteyen önce öper sonra siker.

bu başlık aklına nerden geldi, diye sorarlar yazara.