bugün

Yarrak gibi adam.
Bir balon gibi sönmüş ve gündemden silinmiş şovmen.

(bkz: Şov ister misin çocuk adam)
Adam stresli hemen öfkelenen birisi ama işini hakkı ile yapıyor. Üstünden prim sağlamaya çalışan o kadar video izlenme peşindeki adama kızmasın da ne yapsın.
youtuber denilen modern soytarıların uğraştığı biri. *
(bkz: limon sever misin)
böylelerine hasta olmalyın doğal insan böyle olmaz şakalaşır ama olayları çarpıtmaz sinirli tiplerdir.
Kıroluğunu şova dönüştürmüş bir klasik insan...

Ne yalan söyleyeyim denk geldikçe merakla izliyorum “dur bakalım ne yapacak?” diye.

Arz talep meselesi...

Millet sıraya girmiş azarlanarak çiğköfte almak istiyorsa, sende azarlarsın.
Bu adam bana göre yeni türk yöneticisi prototipi.

Devlet, şirket vs... Ne yönettiği önemli değil:
Agresif, kaba saba, saygısız, baştan savma, iştah kapatıcı...

Insanlar artık Buna alıştığı için kimse adama bu nasıl üslup demiyor.
her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır, ali ustada yoğurdu böyle yiyor. ister gider ali ustadan yersin ister komageneden, ister gider urfa sıra gecesinde yersin köfteni. adamın orda sürekli komşuları rahatsıZ olmayıp şikayet etmiyorsa bize laf düşmez. beğenmiyorsan gitmezsin yanına olur biter.
açık oy ister misin çocuk adam.
Bundan 6-7 sene evvel Sirkeci'de bir handa forma aldığım güzel bir abi vardı. 3 4 ayda bir yabancı takımların formasını alırdım gider. Bu adama rast gelirdim hanın girişinde. Millete bağırıyor çağırıyordu insanlar da sıra bekliyordu. 5 veya 6 kişi ya var ya yoktu sırada. Ben orada rahatsız oldum, bana aşırı aykırı geldi bu durum. Ama evet adam böyle arkadaşlar, bu bağırma çağırma olaylarının ünle şöhretle ilgilisi yok.
gocuk adam üzgün, gocuk adam bıkkın. adamı ne hale getirdiniz? utanın.
Şimdi akıllanmış diyorlar. O meseleden sonra kimseye bulaşmıyormuş. Sadece marul ister misin çocuk adam diyormuş. Yıprattı olaylar adamı. iyide oldu hani.
Halka küfür eden, kötü davranan ve kavgacı üslubu olanların popüler olmasına örnek teşkil eden şahıs. Adam, tezgahtaki malzemelerle bile savaş halinde.

1. Tezgahı hijyenik değil.
2. Çiğ köftesi güzel değil.
3. Lavaşı sarmıyor bile; üstüne katlıyor.
4. Limonun çekirdeklerini de içine atıyor.
Bazı insanların kendilerine uyguladığı şiddete gülüyor olmalarının yaptıgı şeyi meşru kıldığını sanan dallama.
abim seneler evvel bu çiğköfteciden zehirlenmişti. hatta mikrop kapmıştı. ben de çok itici ve iğrenç buluyordum zaten bu adamı. iyi olmuş. adam olur biraz.

Komik bir adam bence.
(bkz: bana bak küçük adam)
ülkemizin insanının ağzına s.çsa yeridir kimse kusura bakmasın.
Kerameti 3 lira olan çiğköfteyi, pardon bulgur ve salça diyecektim! Saatlerce sırada azar yemek için bekliyorsan ne yapsa yeridir.
Ne taviz veriyorsun olum adama? Niye bağırttırıyorsun kendine?
Bu adamı siz bu hale getirdiniz! Sorry best friendlerim.
Ya ben bu adamı sevmedim mevmedim ama adamı o halde görünce içim burkuldu duygusal bir serseriyim galiba.
Bir tostçu Erol vakası daha, ekonomi düşünce tosta para yetmedi sanırım...
biz ne ara bu hale geldik yaptigi rezilliklere ragmen kuyruk var dukkanin onunde.bu adam kim ki sosyal medya fenomeni oluyor, fanlari oluyor.tükürerek koyduğu çiğ kofteyi yiyecek kadar midesiz insanlara allah akil fikir versin.
amin.
Bu istanbul garip memleket. Valla bu adam bizim buralarda olsa çok dayak yer mesleği bırakır.
(bkz: şişirilmiş balon)
esnaflıkla hiçbir alakası olmayan adamı ünlü eden bir kitle tarafından para kazanan, çiğköfteci.