bugün

Bu ne saçma baslık lan diyebilirsiniz. Olur diyin gitsin sorun değil. Ne demek istediğim az cok anlaşılmıştır herhalde. Nasil sabah 6da lahmacun yemek adama bir garip geliyor aynı şekilde çiğ köftede öyle günün her saati yenilecek birşey değil bence.

En uygun saatler bence 22.00-1.00 arasıdır.
ayın 15 inde komagene ye ulaşabileceğiniz herhangi bir saattir.
gece 2 ile 4 arası. yani öyle tahmin ediyorum üst komşu kazım abi her gece her gece yapar mesela. sürekli bi ''fap fap fap, şlop şlop şlop, ay kazım yoruldun kocacım yavaş'' gibi sesler geliyor. kazım abi gerçekten bir çiğ köfte hayranı. ama neden hiç ikram etmiyor getirmiyor anlamış değilim.
4 ile 5 saatleri arası...
dışarıdaysam gece 01.00 gibi yiyorum; evdeysem akşam 9 gibi.
5 ile 8 arası tam güneş batarken çiğköfteyle romantik mi romantik anlar yaşanarak yenilmelidir..
22:00 - 00:00 arası zaten mide yeni akşam yemeğini öğütüyor al sana bide acılı diyosun ama çok yememek lazım onun çıkışınıda düşünün.
hemoroid olduğumdan öldükten sonraki saatler yenebilir.
atıştırmalık bir aparatif olarak yenilebilecek olan bir yemek olduğu için her vakit yenebilir.
Gece 2 dir.
bulunduğum karadenizin ücra köyünde ve de ilçesinde olmayan yemek türüdür. bulunduğu an yenilecektir. zaman ve mekan önemini yitirmiştir.
An itibariyle başlamıştır. Herkes sipariş versin olmayana ben vercem.