bugün

afyon'da yaşanan olay.

görsel
https://www.dha.com.tr/yu...-yumrukladi/haber-1813658
böylelerinin işte validelerine kadar bir şey yapmak lazım. validesi yol kenarında çalışan işçi çocuğu.....
videoyu izledim, adam net orospu çocuğu.

19-20 yaşında çocuk oradaki, sindirmiş önce çocuğu sonra gözüne kestirip basmış tokatı. çocuk altına sıçıyor zaten çiğ köfte benden olsun abi diyor.

amına kodumun ibnesi orda kelli felli adam olsa yapabilecek misin o piç piç hareketleri. sokarlar götüne bol acılı çiğ köfteyi.

insanımızın bir kısmının ne kadar kalleş olduğunu bir kez daha hatırlatmıştır bu olay.
Bahane aradığı besbelli o.ç, önce çocuğu gözlemleyip tartmış, çocuk mülayim, buna ne yaparsam sesi çıkmaz diye düşünmüş. Ben olsam tartıyı kafasına geçirirdim. Aklı başına gelirdi şerefsizin.
karşısındakinin sessiz sakin bir delikanlı olduğuna emin olunca güç gösterisi yapan bir canlı içeren haberdir. bu tarz orospu çocuklarına daha baştan tepki koymak gerekiyor ki seni korkak zannetmesin. şu ülkedeki insan ilişkilerinin temeli bu resmen, kibar davranırsan ya da sert tepki göstermen gereken yerde göstermezsen bu videodaki yavşağın türündeki tipler tepene binmeye çalışır.
çocuk efendiymişte ağzına çakmamış 2 tane ne yazık ki.
Herkes ben olcaktım şöyle yapardım böyle yapardım demiş ama bunu diyenlerin çoğu metroda otobüste bi kadın taciz edildiğinde izleyen kesim. Türk milletinin yüzde 90 ı kuru gürültüdür. Çocuğa üzüldüm keşke hiç içeri almasaydı. Size de gelince aynen öyle kardeşlerim asar kesersiniz hepiniz delik deşik edersiniz aynnnnenn öyle.
ülke'nin geldiği hale bak nasılsa cezası yok herkes herkesi dövsün ne güzel iş.
Vicdansız, kansız birinin eylemi. Alkollü denmiş, alkol kişinin özünü çıkarır ortaya.
Gece gece genç bir emekçiyi fırsatını bulup ezmiştir.
ben en acılı çiğ köfte için anında dadanırken müşterini teki çook acılı diye çalışanı dövmüş. Ben olsam adamdan habire porsiyon üzerine porsiyon alırdım. Burada müşteri çok haksız benden söylemesi
bu pezevenk gün gelir köfte çiğ, pişmemiş diye de saldırir.
Heryerde beyzbol sopasının şart olduğunun bir göstergesi daha.
Ülkenin her yerinde o.ç kaynıyor. Bunu bulup arkasından acı yedirmek lazım.
Boyuna bakmıyor da yaptığı hareketlere bak hele. Keşke paspas etseydin iti genç adam. Yapanın yanına kalıyor ne de olsa.
ortalık manyaktan geçilmiyor arkadaş.
bir adet kansız yerden bitme içeren haber. Fakat pandemi nedeniyle bu hırbonun orada yiyip içmemesi gerekirken bu duruma müsamaha gösterilmesi, sipariş hazırlayan çocukta dahi maske olmaması falan da dikkat çekici. yasağa riayet edilseydi belki de böyle bir şey yaşanmayacaktı. Orada otururken çocuğun zaten sessiz sedasız bi tip olduğunu fark etmese g.tü yemezdi bu malın.
Belli ki okulda ensesine tokat yiyerek büyümüş acısını çıkarmaya çalışıyor. insanlığından utan. Seni kemal sunalın filmindeki mazlum gibi kiralayıp her gün keyfi dövmek lazım. Böyle kişiler. Kendini kabadayı sanıyor hepsinin başını ezerim.
Orospunun çocuğu bir müşteriye denk gelen genç bir çiğköfte ustası içeren haber. Türkiye'de yaşıyorsanız kavga etmeyi, dayak atmayı ve gerekirse dayak yemeyi bileceksiniz. Sizi yumruklayan adama videodaki genç gibi ''abi benden olsun, abi acısız başka yapayım'' tarzı süt çocuğu vari konuşursanız Türkiye şartlarında çok dayak yersiniz. siktimin barzosu yasak olmasına rağmen dükkanda yiyor bir de üzerine sarhoş haliyle elemanı dövüyor. Şimdi bu adam ceza almayacak. Ancak çiğköfteci genç tezgahtaki bıçakla kendini savunmaya çalışırken adamın en ufak yerini dahi kanatsa mahkeme söz konusu barzoyu adam yerine koyacak ve genç haybeye hapis yatmış olacaktı. Bu yüzden böyle barzolara mümkün olduğunca bulaşmamaya çalışacaksınız kavga çıkacağı kesin ise mümkün olduğunca siz de dayak atmaya bakacaksınız.
Ah be olum. Ömründe hiç mi kavga etmedin, hiç mi yumruk atmadın? Şöyle yağlı müşteriler bana bi denk gelmez ki.
Bir hafta önce de çiğ köfte neden Acısız diye dayak yiyen eleman değil mi bu?!.. Onun videosu da var, inanmayan girsin baksın YouTube'a... yani, dayağın her türlü amına koyuyor eleman...

(bkz: Barmen kılıklı çiğ köfteci)

"götün yiyiyosa çiğ köfteci Ali ustayı da dövsene... ".

(bkz: şamar oğlanı)

(bkz: gelen vurdu giden vurdu)
görgüsüz ezik bir fakirdir. çiğ köfteye verdiğin para kaç kuruş e be bne. beğenmediysen şikayetini söylersin ya da çözüm bulmazlarsa gidersin bir daha uğramazsın. çalışana vurmak nedemek.

en kıl olduğum tip. çalışanı mekanı cebindeki üç kuruşla satın aldığını sanan tipi tip.

bana denk gelince acımam bozarım. mesela bir fırında alışveriş yapıyorum. lavuğun biri siparişi yanlış verilmiş diye bağırıyor olay çıkarmaya çalışıyordu az daha tantana etse kaç lira için tantanan parası neyse ben veririm diyecedim hemen geri vites yaptı.

pide söyledim garson getirirken birazını düşürdü. heyecan yaptı özür diliyor. ne özrü insanlık hali önemli değil dedim. ha cazgırlık yapsam yeniden getirttirirdim ama garsona kızacaklardı belki maaşından keseceklerdi yazık günah.

insan olamamışlar var insanlıktan nasibini alamamışlar. buarada adam ceza bile almazsa şaşmam.
isotu yedirip sıçmasına izin vermeyeceksin böylesinin. Allah kendi gibi belaya bulaştırsın onu. Midem bulanıyor bu yaratıklardan.

Tanım: bok çukuru ülkenin bok çukuru insanının yaptığı boktan bir iş!!!
Keşke terapi bazıları için zorunlu olsa. Siz insan mısınız cidden aklım almıyor.
bu eyleme geçen arkadaşın çiğ köfteyi yemeye başlamadan önce çiğ köftenin yoğurulurken içine baharat eklendiğini ve acı olmasının normal olduğu düşünebilme yetisine sahip olmadığını düşünmekteyim.
görsel