bugün

çiçekLe kandırıLacak yüzLerce kız arasında oLmadıkLarından erkekLerin garip buLdukLarı kızLArdır.
ukala kızdır. bulmuş da bunamaktadır. erkeğin ona karşı olan nazik tavrını hor görüp karşısındakininde hevesini kaçırmaktadır.
babası çiçekçi olan kızlardır.

edit:biten cümle sonuna nokta veya gerekli noktalama işareti konur.
buyrun koyduk.
daha fazla düşünce isteyen kızlardır. onlara her kız cicek sever diye cicek alırsanız herhangi bir erkek olur öyle de kalırsınız. daha özel birşey almak için kafa yorulması olayın çiçekle kestirip atılmaması gerekir.
duygusal olmayan odun kızlar.
yalancıdır,mehmet ali'dir ,birand'dır.punto
etçil kızlardır. *
aslı astarı olmayan kızdır. sanal kızdır o hatta. Her hatun çiçeğe bayılır. Allahın nebatına dünyanın parasını bayılmaktan sıkılan erkeklerin ortaya attığı bir iddadan başka bişi diildir bu. her hatun sevdiğinden çiçek almayı sever. Kimi yoldan koparılmış bir papatya ile , kimi çingeneden alınmış bir demet karanfille, kimi orkideyle, laleyle, gülle mutlu olur. Çiçeğin türüne değil çiçeği verenin hatunu nasıl etkilediğine bakılmalıdır
şimdi çiçeğin alınma sebebi önemli burda tabi ki bi halt yemişse beni çiçekle kandırmaya gönlümü almaya yalakalık yapmak için almışsa ben o çiçekleri...
ama içinden gelmişse almak sakız alsa bile yeter derim.
Anında nikahı basacağımız kızdır. helal olsundur.
özür amaçlı alınan çiçekleri ve özel günlerde alınan çiçekleri sevmeyen kızlardır.

çiçek dediğin hiç beklenilmeyen bir anda verilmeli ki kıza, sevinsin, şaşırsın vesaire.
ama erkekler o kadar ince düşünemiyorlardı di mi, yazıııııııkkkk.
(bkz: alerji)
gayet mantıklı düşünen kızlardır. özür içinse bu o kadar kolay olmamalı. sevmeye de bilirler çiçeği çok da normaldir.*
ilişkideki erkek tarafını zor durumda bırakan kızlardır. bu kız cidden çicek sevmiyor mu yoksa beni mi deniyor paranoyasına sürüklerler.
sok sopayı gitsin dedirten kız modelidir.
bi yerleri aşırı kalkmış, güvenilmez kızlardır. masumane,rengarenk bir çiçeği bile sevmeyen beni nasıl sevebilir?!
sayıları azdır. evlerinde saksı çiçeği olmayacağı gibi sevgililerinden bir buket çiçek almayı da düşlemezler. kalıcı ve kullanışlı hediyelerden hoşlanırlar. çiçek severler onları romantik olmamakla suçlasalar da , onlar da çiçek seven kadınları fazla duygusal olarak tanımlarlar.
minimalist insan cinsidir.
Eve çiçekle gelmekten nefret eden kızlardır. Hatta anneler günü vs de annelerine çiçek alıp gelmekten dahi sakınırlar.
Çiçeği küçümsemezler ama çiçek olacağına hiç bir şey olmasın derler. *
"çiçeğe gerek yok bana şu kadarcık bir şey alsan yeterli" * diyen kızlardır. çiçek sevmeyen kızlarda vardır bir gariplik bunlar normal değil aman uzak durun derim ben.
çiçekle kanmayan tek taş isteyen kızlardır.
eli sıkı, hesaplı kızlardır.
(bkz: harbi sevgili)
alincak seyin uyduruk yada gecici deil kalici olmasini isteyen sevgilidir.
gözü, çiçek yerine tektaş yüzükte olan kızdır.
iKiYE BÖLÜNESi KIZLARDIR.KAZMADIR, SALAKTIR, MALDIR.