bugün

etrafınızda çirkin görmek istemiyorsanız yapmanız gereken olay.

ben bu çirkinleri anlamıyorum amk neden otobüste, yolda, okula bunları görmek zorunda kalıyorum ki göz zevkimi bozuyor sıçtığımın godzillaları, gidin evinizde depresyona girin amk, gözümüze görünmeyin yeter11!!!1
allah yarattı demeyip, yapapılacak hadise geçiniz hazzı iliklerinizde hissediniz.
Bir insan kendisinde olmayanı başkasında gördüğünde kıskanır, dalga geçer. Ya da gerçekten dalga geçilmelik bir hali vardır. Yinede dalga geçmemek gerekir çünkü karşındaki de insan, bir kalbi var. Evet verdiği haz fazla ancak daha sonra gelen pişmanlık daha fazla. Yapmayın. Ayıp.
Senin göz zevkin oda.
ego problemi olan insanların başka insanlar üzerinden kendini tatmin etmesini sağlayan hazdan başka birşey olmasa gerek.
öteki tarafa göçünce göte giren kazığın verdiği hazza dönüşecek olandır.
ruhu çirkinlerin eylemidir öylede çirkin böylede oluna bilir .
neye göre kime göre çirkin ulan amına koduğum dünyasının taptığı adriana lima denilen kadın, görünce kusasım geliyor, çirkin güzel kavramı nedir ? önce bir onu araştırın.
çok aptal ve çirkinsin keşke ölsen gibi bir kalıp vardı bir aralar.
ruh güzelliği önemli diyenler olmuş ahahaha komediye bak. çirkinsin işte defol git. orgazmdan bile daha iyi olan hazdır.
zavalliliktir...
Allah yaratmis dalga gecme diyor bi de, ibinler ulan cirkinlerin hepsi mi ateist olur.
keser döner sap döner durumudur.
Genelde dalga geçilen taraf olmuşumdur.
Çirkinleri yakmalıyız.
Özgüveni yerlerde gezen insancıklarla dalga geçmenin verdiği hazzın yakınından bile geçmez, şüphesiz.
Güvenme zenginliğine bir kıvılcım, güvenme güzelliğine bir sivilce yeter derler.
Paha bicilemez.