bugün

güzellik geçici olduğu için çirkin zengin kızını seçeceğim versus. varsa böyle aynaya bakmaya utanan, insan içine çıkamayan zengin sözlük hanfendisi evlenebiliriz.
çok güzel fakir kızı alır beslerim.
Cok guzel fakir kizi amk.
fakir kızı güzel olur, 40 yaşına gelince çöker, zengin kızı parasıyla hem güzel olur hem daha uzun ömürlü olur. ama benim kararım, fakir ve güzel kızdan yana.
çirkin zengin kızı seçerim.

fakir güzel kızın istekleri bitmez, ben karşılayamam.

ama çirkin zengin kız sizden sadece saf sevgi ve ilginizi bekler. işte bunu sonuna kadar verebilirim.
hem zengin hem de çirkin olan bir kız görmedim ben. birbirimizi kandırmayalım, para insanı güzelleştirir.
Çirkin zengin kızın parasına çöküp çok güzel fakir kızla zaman geçirmek.
niye hep ucunun az da olsa bir yerlerinde bok olan tarafı seçmek zorunda kalıyoruz ya.
bu zamanda parayla evlenmek en mantıklısı arkadaş.
ikisi de bana bakmaz.
Çirkin zengin kızlar dm.
şekilci piçin teki olduğum için güzel ve zengin olanı talep ediyorum hakim bey...
Anlaşabildiğim kız.
c şıkkı.

çok güzel zeki kız tercih sebebidir.
20-30 bin tl estetik ücretiyle çirkin kız kalmayacağı için elbette zengin olanın kazanacağı versus.
En beyaz tenli olanı yeterli.
Adamın güzelliği beni ilgilendirmiyor, çirkin zengin babanın kızını seçiyorum.
Orta halli muhabbeti güzel kadın...
Çirkin zengin kız amk.dünya güzeli olupta kezban çsa ne yapacağım ki.zaten bir aydan sonra kan verir gibi sevişirler.götleri kalkar kezbanlaşırlar.halbuki çirkin gün görmüş zengin kızıdır.yol yordam bilir.arkadaşları vardır ,ortamı vardır.seks dediğin nedir ki amk zaten .belli bir süre sonra et parçası zaten.işinize bakın .