bugün

Kesinlikle ezberci zihniyetin bir ürünü olup konuyu tamamen farklı anlayan inanan/müslüman kadındır.

islamda örtünme olayının temel sebebi, kadınların erkekleri cezbetmemesi yahut erkeklerin kadınların vucut hatlarını, saçını, boynunu vs. görüp tahrik olmaması içindir.

o zaman oldukça çirkin yahut oldukça yaşlı ve kilolu bir kadının türbana girmesine gerek var mıdır ? elbette yoktur. çünkü erkeklerin dikkatini çekip onlarda şehvet duygusu uyandırmaları imkansızdır. bu sebepten aslında gerekte yoktur örtünmeye.

he yok ben yaşlı ve şişman kadınların hastasıyım diyen erkek varsa da onun da ta midesine bilmem napıyım o ayrı mesele... sapık herif seni...

Not: sadece namaz kılarken değil aynı zaman da günlük hayatında da örtünen kadınlardan bahsedilmiştir. konunun allahın huzuruna çıkmakla alakası yoktur.
namazda evde kimse olmadığı halde allah'ın huzurunda da başını kapatan kadındır. bunun güzellikle, yaş ile ilgisi yoktur. farz olmasıyla ilgisi vardır.
yazarı ilgilendirmeyecek bir hadisedir.herkesin özgür seçimidir,ne giyeceğine karar vermek..
(bkz: aklına düzgün başlık gelmeyen yazar)
http://homerjay77.quebecb...10/09/ugly-old-woman1.jpg

böyle bir kadından tahrik olan insan zaten direk olarak idam edilmesi gerektiği için haklı olan önermedir.
kendini allah sananların ayıpladıklarıdır.

bu arkadaşlar maşallah kuran'ın her ayetinin gayesini,hikmetini bir güzel açıklıyorlar, peygamberi emrettiğini peygamberden daha iyi biliyorlar vay anasını.

fatihayı oku desen abi hadise'den takılayım biraz sonra sana dönerim der kuvvetle muhtemel.

edit: abi bu troll mahlukların açtığı başlıklara yazmıyayım yazmıyayım diyorum dayanamıyorum. anına goduklarım.
türbanı, bikini ya da mayo ile karıştıran insanın kafaya taktığı kadın.
defileden et alıyorsun anladıkda, her etin satılık olduğunu nereden çıkarıyorsun?