bugün

nedeninin uzmanlarca oturulup araştırılması gereken konudur. güzel kızlar genellikle daha katı ve duygusuz olurken çirkin kızlar ise tam bir polyanna oluyor. ve çoğu zaman içinizden keşke biraz güzel olsaydın ya da keşke biraz zayıf olsaydın demekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz.
bulundukları durumdan ötürüdür efendim , psikolojiktir.
ince zarif güzel kızlar gibi kur yapmaları kimse tarafından siklenmiyeceğinden mecburiyetten takılırlar. bazıları gerçekten duygusal o ayrı.
fiziksel güzelliği elde edemeyince,duygusal güzelliğe yönelen bayanlardır.
bu insanlarla çok iyi dost olunur ama asla sevgili olunmaz.hata yapılmış olur.

gerçi gerçekten iyi insanlardır ama nitekim ruhlar aleminde yaşamıyoruz.
hakkında entry bile giremeyeceğim derece saçma bir saptamadır.
pek ilgi görmedikleri için ilgiye güzel kızlardan daha fazla ihtiyaç duyarlar.
biriyle çıkmayı başarabildikleri zaman kankalarının saatlerce o şanslı kişiyi dinlemek zorunda kaldıkları su götürmez bir gerçektir.
başka çareleri olmadığındandır.
(bkz: uludağ sözlük bilimsel araştırma merkezi).
belki kilolu oldukları için bazı hormonları diğer kızlardan daha fazla üretiyorlardır.

bu da dış dünyaya bu şekilde yansıyordur!

( biliyorum saçma oldu, zaten fareler üzerinde yaptığım deneylerde hepsi öldü )
vücuttaki olumsuz görüntüyü. duygusallığıyla, cana yakınlığı ve neşesiyle örtebilme sanatıdır.
bahsi geçen özellikler sebebiyle dışa dönük olamamasının etkisiyle içe dönmektedirler; hepsi bu. tabii bir de hayatlarındaki karşı cins sirkülasyonunun daha az olması faktörü var. kolay kolay biri girmeyince hayatlarına, hayatına girene gereğinden fazla önem ve anlam atfedebilmekteler. keza hayatından biri çıkınca gereğinden fazla bir boşluk hissedebilmekteler. lakin ufak bir sorun var: bunu sadece dişi cinse özgülemek ne kadar doğru? erkek milletinin duygusallıktan nasibini almamış olanlarını br tarafa bırakırsanız aynı artış oranını erkeklerde de pekala görebilirsiniz -ki sebepleri yine aynı temellere dayanır. tek farkı; erkeğin çirkin ve kilolusu bile bazen bir şekilde eksikliğini kapatabilip duygusallığını açığa vurmaktan kaçınabilmektedir.
(bkz: bıyıklı düşünürler)
anlatılan kızlar dışa pek açılamadığı için hep içine atan cinstendir.

kilolu ve aynı zamanda duygusal olmalarını bu sebeble bağdaştırabiliriz.
külliyen yalandır. hatta tam tersidir. çirkin kilolu olması kalbini bir nevi dışa vurumu gibidir. buradaki rahmeti iyi görmek gereklidir.
çok doğrudur. ben de diyorum neden bu kadar duygusuzum. bütün sorularımın cevabını buldum. * *
elde somut bir şeyler yoksa maneviyat bari olsun , birinden biri şart psikolojisi sonucu ortaya çıkan durum.
çok çikolata yemelerindendir.
beğenilmeme hissinin doğuracağı bir durumdur gayet normaldir.
doğrudur.
çirkin kısmına katılmadan kilolu kadınların daha duygusal olduğuna kanaat getirdiğim durum.

çünkü kilolu kadınların hormonları daha fazla salgılandığından daha duygusallar.

sarılıp öpünüz boynundan...
çok basit bir formül.

şişman kız>erkekler sevmez>yalnız kalır>duygusala bağlar
başka şansları mı var?

ya hırçın olacaklar yada duygusal. bu ikilem onları daha da irileştirecek.

yazık...
ezikspordur. pilatese başlayıp iki kilo verse seni tanımaz ama.
Ezikliklerini böyle kapatıyorlar. Evet.