bugün

Boş yapıyordur.
biraz daha iltifat edin ya demek isteyen kızdır.
Güzel oldugunu düsünmüyor olabilir veya güzelsin demenizi bekliyordur.
ters psikoloji uygulayan kızdır. tıpkı mütavazi olarak övgüler toplayan kişiye benzer bu o ben çirkinim diye iddia eder siz de buna karşı çıkar ve güzel olduğunu söylersiniz böylece iltifata doymuş olur kızımız.
masum kızımızdır. güzelliğinin farkında olmayan kız masumdur.
güzel olduğunu bir kere daha duymak isteyen kızdır.

-ben çirkinim yhaa.
+saçmala be ne çirkini gayet güzelsin.
-off gerçekten çirkinim baksana saçlarıma (saçları suratının önüne atar pffflar)
+canım bak yemin ederim ki güzelsin. etrafına baksana senin kadar güzel var mı?
-üfff. hayır hiç güzel bulmuyorum kendimi.
+senin tabutunu sikim güzelsin dedik ya lan işte.

en sonunda çıldırtır adamı.
ilgi çekmek için numara yapmıyorsa tutacak olan kızdır. mütevazı hatun az kaldı bu devirde...
eğer bunu bile bile söylüyorsa ilgi manyağıdır ve derhal kaçılması gereken kızdır ama fikir alma amaçlı soruyorsa sorun yoktur.
ilgiye,pohpohlanmaya vs ihtiyacı yoktur.kendini gerçekten çirkin buluyordur ve çirkin bulundugunu sanıyordur.

bunları yazana kadar böyle kızlara zamanında güzelliğini farkettirip göstermiş olsa idiniz keşke.
ingilizce terimi ile "attention whore" olan kızlardır. Bunlar güzel olduklarını eşşek gibi bilirler fekat ilgi çekmek için çirkin olduklarını söylerler. Islak odunla girişilmeli sonra öperek gözyaşı silinmelidir *
ilgiye muhtaçtır.
inadına evet çirkinsin denilmesi gereken kızdır.banane git başkası pohpohlasın seni.
egosunu tatmin etmeye çalışıyordur. desteklenmeli ve dış güzellik o kadar önemli değil, gibi cümlelerle geçiştirilmeli, kesinlikle güzel olduğu söylenmemelidir.
kendini beğenmiyordur net.
alçakgönüllülük ve kendiyle barışıklık denen kavramlarla henüz tanışmamış kızdır. bırakın kendi haline.
Fazla tevazuu kibirden gelir deyiminin canlı halidir.
Ya yok bea çok güzelsin onayını bekler.
bazen şaşırtır. sen güzelsin lan demek için kendinizi zor tutarsınız.
söylediğini onayladığınız takdirde afallayıp renk değiştiren kız.
hayır tatlım çok güzelsin, bebek gibisin, tütütütü maşallah, hem de 41 kere, allah bahtını da kendin gibi güzel yapsın inşallah gibisinden iltifatlar bekleyerek poposunun kalkmasını isteyen kızdır. prim vermeyiniz.
belkide gerçekten kendini çirkin hissediyordur. her bayan kendinde bir kusur görür.
çok mütavezi olma, kibirdendir derler sözünü birinden bir gün mutlaka işitecektir.
Pekala güzel olduğunun farkındadır efendim.
Ya mutevazidir ya da güzel olduğunu başkalarından duymak istiyordur.
Aldatilmiz kiz olma ihtimali yuksektir ya da mutlaka boyle dusunmesine neden olan bir erkek gecmistir hayatindan.