bugün

(bkz: çirkin olduğu halde nefes alan insan)
(bkz: serbest çağrışım)
göreceli bir kavram olan çirkinliğin aslında hal, hareket ve en önemlisi huy da olmadığı müddetçe zeval getirmeyeceği kişidir.
Güzel kızların intihar etme sebeplerinden sadece bir tanesi.
muhtemelen 4 lü takılalım kontenjanından sevgili bulmuş kızdır , görevini tamamlar ve köşesine çekilir zamanla.
kimine göre çirkin şansı kimine göre erkeğin salaklığı olarak düşünülen göreceli durumdur.
belliki içi güzeldir, insandır. ambalaja meraklı neslimizin kabullenememesi, kıskanması hatta hor görmesine şaşılmamalıdır. *
ya kör erkeğin sevgilisidir yada erkek o derece abazadır.
1: küçük büyük farketmez am olsun yeter
2: güzel çirkin farketmez am olsun yeter
3: hatta ve hatta , insan hayvan farketmez am olsun yeter * *
düsturunu benimsemiş aslan parçasına sahip kızdır.
nefesi erkeğinin ensesinde uyuyan sıcacık ruhun insanıdır. cezalandırılmış bir melektir. aşkın fiziksel görünümden ibaret olmadığını sapına kadar haykırabilen sex uzmanıdır. idolik klişelerin ters döndüğü yerde kıs kıs güler yorumcularına.
özgüveni yüksek kızdır. imrenilesi kızdır. güzel ama özgüvensizler ortalarda dolanırken o hayatın keyfini çıkarmaktadır. şahsımın takdir ettiği gruptandır.
insana 'çirkin'lik neye göre, kime göre diye sordurtan durumdur.
güzellikte çirkinlikte rölatif kavramlardır.size göre çirkin olan birisi bir başkasına göre çok güzel olabilir...

ya da sizin güzel dediğiniz birisine bir başkası bence güzel değil diyebilir.
ayrıca kendinize göre güzel ya da çirkin yorumu yaptıgınız insanlar için onların sanki sevgili edinmeye, sevmeye,sevilmeye hakları yokmuş gibi konuşmakta çok yanlıştır.

diyelim ki birisini çirkin olarak tanımladınız, o insanın sevgilisi olamaz mı?bunda şaşılacak ne var anlamıyorum...
sanki onun sevmeye sevilmeye hakkı yok!ya da çirkin olmak , güzel olmak onun tercihiyle gerçekleşmişte bu nedenle sevmeye hakkı yok gibi konuşmak ona sevme hakkı tanımamak çok gülünç kaçıyor...
sonra güzel olupta sevgilisi olmayan da çok insan tanıyorum onlara ne diycez peki?gerçi ona da bir kulp takarsınız siz!

siz yakında, bu insan çok çirkin yaa yaşamaya da hakkı yok derseniz şaşırmam...

ayrıca (bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur)*
güzel oldugu halde beyinsiz olan kızdan pek bi ilgi cekici , pek bi seksi durur gözümde.
edit: eksi veren kişinn beyinsiz ve güzel olma durumu var acaba ?
veren bir kızdır, eli boldur.
işini bilen kızdır. ya muhabbeti iyidir, ya da yatakta iyidir. en kötü ihtimalle sevgilisi de çirkindir.
sevgilisinin gözüne güzel gözüken kızdır.
"gönül kimi severse güzel odur"
düşüncesindeki sevgiliye sahip olan kızdır.
çirkin ve güzel tanımlarının kişiden kişiye değiştiğinin , göreceli olduğunun buz gibi ispatıdır.
gönül güzelliği güzel olan kızdır ki çirkin olduğu kişiden kişeye değişir.

bir düşünce olarak naomi campbell bir çok insana gör güzeldir hatta dünya güzeli fakat ben bir garam bile beğenmiyorum. yoksa ben mi çok dengesizim. *
sevmeyi, ilgilenmeyi, konuşmayı, oturup kalkmayı, ne nerede yapılırı bilen kızdır.
ama en önemlisi dinlemeyi bilendir. yanında huzur bulunan kızdır kısaca.
sadece orası burası güzel diye çıkılan kızlarda bunlar aranmaz. zaten bir süre sonra sevgilileri o kızları aramaz.
güzel oldugunu sandıgı halde sevgilisi olmayan kızdan daha mutludur.
bak sen!! kim bilir tavlanmak için neler yaptı dedirten kız tipi.

ama benim anlamadığım hadi bir şansla sevgili yaptın kendine ee sonra birde evleniyosun
hem çirkin hemde işigücü olmayan var önce onlar evleniyor çıldıracağım.
kıskanılan kızdır.
olsa olsa anck su namun dur. Sevgiliside anca imhoteptir.
sevgilisi yakışıklı değilse gayet normaldir, eğer yakışıklı ise kız şanslıdır veya zengindir.
(bkz: duygu koş dedikodunu yapıyorlar). kalbi güzeldir. ( okur falan neme lazım).
güncel Önemli Başlıklar