bugün

şiddetle desteklediğim durumdur. türümüzün daha iyi ve güzele gitmesi için genetik ve fizyolojik kusuru bulunan şahısların çocuk yapmasının engellenmesi gerekir. işi ehline bırakmak en iyisi. siz nasıl ayrıkotunu bahçenize kendi ellerinizle ekmiyorsanız, çirkin ebeveynin muhtemelen çirkin olacak çocuğunun toplum tarafından dışlanıp, görmezden gelinip, yok sayılıp ilerde yaratabileceği terörü de engellemelisiniz. hiçbir davranış sebepsiz değildir.
kesinlikle desteklenmesi gereken olusumdur.

biktik efendim marti kaslilardan, ensesi killilardan.

yazik.
ortalıkta çirkin kalmayınca güzel insanların caka satmalarını engelleyecek teklif. desteklemiyorum.
herşeyi tipte sanan insanların katılabileceği durumdur.

keza bunu söyleyen insan sanki brad pitt mk.
cirkin problem degil ama aptal ve fakirlerin yapmasi engellensin. hem bakamiyorlar hem de cocuk sicip birakiyorlar.
güzellik ve çirkinlik göreceli olduğundan saçma olacak olan önerme.
kimse çirkin, kısa boylu yada buna benzer toplum tarafından beğeni görmeyen özelliklere sahip olmak istemez. insanları seçemedikleri kriterlerle değerlendirmemek lazım. güzel bakan güzel görür illa ki her insanın güzel bir tarafı vardır.
çirkin olarak doğmuş yazar isteği.
genetik biliminin sürprizlerinden haberi olmayan kişi söylemi.

güzel bir kadın ve yakışıklı bir erkekten de çirkin bir çocuk çıkma olasılığı mevcuttur.
Aynı fikirde olduğum önerme.
bunun yerine dusuk zekalilarin cocuk yapmasi engellenmeli önermesi daha dogru olur. tabi etik olarak ikisi de yanlis olsa da boyle basliklar acan tiplerin dogmamasi topluma daha faydali olur.
Bunu zamaninda uygulayan alman ve slav ırklarının durumu ortadayken haklı bir taleptir.
Cok gereksiz uygulamadir.Bazen cok cirkin anne babadan dunya guzeli cocuklar oluyor.
evrim teorisinin karşı konulamaz yasaları gereği engelleniyor zaten. bi de sorsak hepiniz müslümansınız.
en güzele gideceksin de ne olacak acaba dediğimdir. neyin peşindesiniz?
"çirkin" tanımının açıklaması yapılmadığı sürece desteklemeyeceğim uygulamadır. Aynı zamanda bu düşünce tarzının "çirkinlerin güzellerle çiftleşip yok edilmesi" gibi bir türü de vardır. Her türlü eksikleri olan saçmalıktır.
Çirkin insanlar çocuk yapmasın , kuzenler çocuk yapmasın , fakirler çocuk yapmasın...Asıl çocuk yapmaması gereken , böyle neo-alman sevici faşist zihniyetli insanlardır.
buralarda bu başlığa hak verdiğini iddia edenler yarın öbür gün dışarıda arkadaşlarla takılırken dış görünüşün bir önemi olmadığını söylüyor. gülünç..
kız çirkin beni niye seçmiyorsun diyor. abi seni seçip sevsem bebeme yazık değil mi ? okulda dalga geçerler kızlar yüz vermez falan.

sonra bana demez mi ? baba bula bula anamumu buldun hay yapacağın işin daha güzel bir karu bulaydun dese nasıl cevap veririm.
fakirinde engellensin.
çirkin insanlar güzel çocuk doğurabilirler. illa çirkin doğuracak diye bir kaide yoktur. genetiğinde uzak akrabalardan birine bile çekebilir belli olmaz. 1.60 baba ile 1.50 annenin çocuğunun boyu 1.90 olabileceği gibi ortalama 1.90 aileden de 1.65 çocuk olabilir. isteyen istediği gibi doğursaydı sipariş üzerine herkes dilediği gibi şekillendirirdi. çok saçma bir versus. dar düşünülmüş. ya da troll bir başlık.
Bir kız arkadaşım( sadece arkadaş) vardı kız dünya güzeli ailesinin resimlerini gösterdi anası babası bildiğin ıskarta limon “acaba yaşlanınca mı böyle olmuşlar yoksa orjinal halleri mi bu” diye düşünmüştüm.
Hitler ile aynı zihniyet.buna fasistlik denir .
iyi de çirkinlerin güzel çocukları oluyor genelde. Simdi nasıl olacak?
ne tarz bi faşistsiniz olm.
güncel Önemli Başlıklar