bugün

sabahın köründe internetten okuduğum her zamanki gibi hürriyetin laf olsun diye koyduğu haberlerden biri.
ya kardeşim bunun için araştırma yapılmasına gerek yok çirkin adam sevişmez zor günler için biriktirir, yakışlıklı adam hayatını yaşar sürekli sevişir. *
alın buda haberin kendisi:
http://www.hurriyet.com.t...unya/12049434.asp?gid=229
(bkz: isviçreli bilim adamları şaşkın)
yakışıklı erkeğe göre daha az kullandığı için normaldir. fazla ziyan etmemiştir.
önemli olan miktar değil işlevidir. eğer özel bir fantezi yoksa bir tanesi bile yeterli değil mi?
yakışıklı çirkin ayrımını nasıl yaptığı merak konusudur hürriyet'in/araştırmayı yapan kurumun bu haberle ilgili olarak efendim.
> Hacı duydun mu, çirkin erkeğin spermi daha çok oluyormuş!

< Doğuştan ballıyım desene fantastik gergedan!

> Biraz öylesin valla. Eee ne yapmayı düşünüyorsun?

< Bir sperm bankası bulmalıyız spekülatif japon askeri!

> Valla doğru dedin hacı, paranın gözüne vurursun artık!

< Ya nolacağdı safiye ayla kılıklı herif! Yürü lan, vakit kaybetmeyelim!

Birkaç saat sonra, spermsonik sperm bankasının danışmasında duran genç bayanla girilen diyalog:

> Selamun aleyküm bacım!

< Buyrun hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz beyefendi?

> Ah o beyefendi diyen dillerini kıtlayayım senin! Valla başınıza talih şeysi kondu yavrum!

< Nasıl yani, anlamıyorum daha açık konuşur musunuz beyefendi!

> Bak güzelim, benim malafattan fışkıran beyazımtırrrrak sıvının pek bir bereketli olduğu kanıtlanmış! Şimdi onları bu bankaya yatıracağız! Ne yapmam gerekiyor?

> Önce sperm değelerinizi ölçmemiz için örnek almamız gerekecek. Lütfen şu perdenin arkasına geçin ve sedyeye uzanın.

< Kamiiiil, gör bunları gör! Cigolo oldu muzaffer abin cigolo! Hem para kazanacak hem de zirveleri zorlayacak! Hahahahaaaaayttt.

Ülkem çirkininin bu haberden anlayışı bu! Ne yapacuh şincik?
(bkz: bi ara işiyorum sandım)
malzemeden çalıp, sperme vermektir.. çirkin neslin dünya nüfusu oranında çoğalmasını hedeflemektir.
az olan şeyin daha değerli olmasının çok sağlam bir kanıtır. öyle ki:
(bkz: dünya daki uranyum kadar spermi olmak)
(bkz: plütonyum kadar boşalan erkeğin yakışıklı olması)*
Düpedüz palavradır.

Çirkin erkeğin az sevişeceği varsayımından hareketle uydurulmuş olduğu apaçıktır. Bir kere sağlıklı sperm üretimi için düzenli boşalma şarttır. Ayrıca son boşalmadan sonra gecen 48 saatten sonra canlı sperm sayısının gerilemesi bilimsel bir gerçektir. Hatta çocuk sahibi olmayı isteyen çiftlere kadının döllenebildiği dört günlük sürede hem kadın hem de erkek için en optimum koşulları sağlayabilmek için gün aşırıdan ne daha sık ne daha seyrek seks yapılması önerilir. Erkekte 2 günden sık boşalma gözlendiğinde menideki sperm sayısı azalır, ancak 2-3 günden seyrek boşalma olduğunda da menide görülen ölü sperm sayısı artıp canlı sperm sayısı azalır.

Ayrıca, adam çirkinim diye mastürbasyon da mı yapmayacak, hatta ve hatta rüya da mı görmeyecek*.
(bkz: sözlükteki güzel çirkin sorunsalı)
(bkz: yazar erkek yakışıklı olmaz)
(bkz: çirkin erkeğin sperminin daha çok olması)
(bkz: erkek yazarların sperminin daha çok olması)
(bkz: düz mantık) (bkz: swh)
erkek testislerinde üretilen, meni adlı sıvı plazma içeriğinde bulunan sperm sayısı;

- beslenme alışkanlıklarına,
- yaşa,
- geçirilmiş kimi hastalıklara,
- genetik etkilere,

bağlı olarak değişim gösterebilir.

Konunun, erkeğin yakışıklılığı gibi kişiden-kişiye değişecek bir kritere bağlı olarak değerlendirilmesi, bilimsellikten çok şarlatanlık kapsamına giren bir eylemdir.
önerme doğru olsa bile, kullanamadıktan sonra neye yarar denilesidir.

mayınlı araziler gibi. çok büyük ve verimli araziler ama kullanılamıyor.
(bkz: çirkin erkek yoktur bakımsız erkek vardır)
dandik karpuzun daha çok çekirdekli olması gibi bişeydir bu. ne de olsa erkek için sperm neyse karpuz için de çekirdek odur.
güncel Önemli Başlıklar