bugün

samimiyetine tutulursun, doğallığına, saflığına ne bilim illa güzel olması şart değil kanımca.
muamele önemlidir derim...
"Çirkinlerin sevilmeye hakkı yok mu lan?" dememize sebep olacak cümle.
Erkek gözüyle aşık olur derler. Erkeğin "aşığım" dediği bir kız onun için çirkin olamaz. Başkası için olabilir. Renkler ve zevkler durumu.

Not: notre dam' ın kamburu kıvamındayım.
Aşık olduysan çirkin olduğunun farkında değilsindir zaten.
Makyajliysa geç kaldınız.
Kalbi çirkin olmasın.

Not:Yazıldıysa kusura kalmayın.
valla bakış açısı demek lazım bi insan aşık olduğunda sorsan neyi aşık oldun diye güzelliğine aşık oldum demez hiç bi zaman mutlaka güzelliği dışında da bi etmen olmuştur açıkçası.
istediğim yegane şeydir.
birine aşık olmakla, birini beğenmek arasındaki farkı bilmek lazım.
Çirkin erkeğe olunur da kıza olmaz ya kızlar güzel olmalı.
Güzelliğin on par etmez bu bendeki aşk olmasa dizeleriyle sevgi görüntüyle değil gönülle olur.Gönül kimi severse güzel odur.
Cirkin kiz diye bir kavram acikcasi bana gore yok soyle ki deger yargisi var hangi kiz ben cirkinim der yada hangimiz kendini cirkin yada tipsiz bulur tamamiyle sosyal medyanin guzel budur yakisikli budur dedigi kisiler genel kani olarak guzel yada yakisikli olur misal eskiden baliketli hanimlar guzeldi 80 li yillar 90larin sonu gibi. Ardindan kuru kemik sifir beden kizlar cikti deger yargimiz degisti manken fizigi için anoreksiya olan kisileri gord bu gozler yargilamak cok kolay ama bana kalirsa önemli olan karakter cok guzel buldugun ama sürekli seni yeren hayatina mudahale edeb bir hanim ile kacimiz birlikte olmak bir yasam surmek isteriz bunu kendinize sorun.
aklıma şey geldi küçükken senin saçların neden diğer kızlardan farklı telefon kablosu gibi diyen çocuğun şimdi peşimden koşması.
Çirkin kız yoktur . insanları güzel çirkin diye ayıran kötü niyetli insanlar vardır .
Eğer zeki ise neden olmasın? Zeki kadın bir erkeği nasıl elde edebileceğini bilir, ama güzel ve boş kadın öylemi? Ben galiba fazla iddidalı olmayan kadınları daha ayrı seviyorum.
belli bir olgunluk gerektirir. bedeni değil karakteri sevmektir. güzel yada çirkin olmak doğuştandır, kimsenin seçme şansı yoktur.
Varsa öyle birşey başıma gelmesini istiyorum.

Daha doğrusu, güzel yada çirkin farketmez, bir kıza aşık olmak istiyorum.
adam olsaydin karin guzel olurdu der gibi.
aşık olduktan sonra sana o çirkin gelmez.
Kalbi güzel olsun gerisi onemli değil.
Aşık olmak kolay, basit. Evlenmek istediğin zaman dikkat etmen gereken tek şey evde zaman geçirmeyi seviyormu senin kadar.
Güzelliğin beş para etmez
Bendeki aşk olmasa.
çirkinlik , güzellik göreceli kavramlardır o yüzden kime çirkin gelen bir şey kimisine güzel gelir sadece saygı duymak lazımdır .
ismail diye bir arkadaş vardı. Resmen Kendisine; aşık olan onca güzel kızlara rağmen hep en çirkin kızlara aşık olurdu. özetle: (bkz: gönül bu ota da konar boka da)
Gayet olağan bir durum hacılar. Yani çirkinlik göreceli bir kavram.