bugün

Biri bana güzellik ve çirkinliğin tam olarak ne olduğunu açıklayabilirse ben de bu durumu açıklayabilirim.
ingiliz leydisi arayan haşortmanlı erkeğe aşık olmak kadar kötü olmamalı...
uzlaşılamayan konu, mesele çirkinlik güzellik değildir, mesele, çirkinlik güzellik değildir. Mesele kalbin ritmini değiştirebilmektir, niyesiz sevmektir. Mutluluğu herkes ister, mesele mutsuzlukta da sevebilmektir.
çoğu güzel türk kadınının kabullenmek durumunda kaldığı şey.
eril türk mantığı bu durumu çirkin şansı olarak açıklıyor.
Gönül kimi severse güzel odur.
Ona çirkin gelmiyordur. Yoksa herkes tek tip bir erkeğe aşık olurdu. Bazen de şöyle bir durum oluyor , beğenmediğiniz erkeğe yıllar sonra aşık oluyorsunuz.işte bu en kötüsü çünkü zamanında reddetmişsiniz.
iNSAN FITRATINDA GÜZELE MEYiL VARKEN iMKANSIZ.
kadın çirkin ve fakir, erkek çirkin ama zenginse olabilir,
kadın güzel ama çok fakir, erkek çirkin ama çok zenginse olabilir,
kadın kör, erkek çirkin ve fakirse olabilir.
(bkz: ay olabilir mi öyle bir şey lütfen olsun çünkü).
Kızların cenneti garantilemesi sağlayan, sevap point kastıran büyük olay. Kasmak dedim de, gideyim wow daki fire mage imi kasayım.
Kulağa hoş geliyor.
aşk dediğin şey zaten (muhtemelen) şekilden arınmış bir şeydir.
eşimin yaptığı. gayette memnun hayatından. kıskanma derdi yok en azından.
Hakkında atıp tutulan durum.
Zengin ve yakışıklı olmayan birine aşık olmuştum beni istemedi obezdi sonra 50 kg vermiş, buna rağmen hala şişman.
Lisede sevdiğim oğlanın pigment hastalığı vardı dalmaçyalı derlerdi kaşları ibrahim tatlısesin kaşları saçları müslüm gürsesin saçlarıydı beni istemedi.

Ben daha güzeldim ama sen daha iyilerine layıksın diyenleri dövesim gelirdi yine de.
insan yeter ki sevsin.
Neye göre, kime göre çirkin dedirtir.
Öyle bir yürek görürsünüz ki ya da aklıyla, mantığıyla, duruşuyla, öyle sarıp sarmalar ki veya öyle güzel bakar ki gözlerinize, dünya umurunuzda olmaz.
Artık o adam, kıvanç tatlıtuğ' dur, brad pitt' tir, tarık akan' dır sizin için.
Görselliğe bu kadar takılmayın, angutça hatalara dur deyin artık!
olmayan durumdur.

eğer zengin değilse kimse çirkin bir erkeğe açık olmaz.
Muhtemelen yüreğine aşık olunmuş olabilir. Tabii para gibi kirli bir sebep yok ise.