bugün

ayaklarınız küçükse güzelsinizdiiiiiiir.
Kadında o işler biraz daha zor, bastırın parayı; estetik, max factor, moss falan derken faça düzelir. Erkeğin işi zor mordorluysa…
Çirkin bir kadın olmak ya da çirkin bir erkek olmak herşeyin bittiği anlamına gelmez. Zeka, konuşma becerisi, bakım, şıklık kişide bi karizma çekimi doğurabilir.

Eksik yönlerinize bakmak yerine güçlü yönlerinize odaklanabilirsiniz. Mesela her zaman temiz olun hoş kokun kılığınız kıyafetiniz vücudunuza uygun olsun. Kocaman bir göbeğiniz var diyelim ama boynunuz çok zarif göbeği kapatıp boynunuza odaklanın. Ya da zayıflamaya çalışın.
kadını erkeği yok bunun çirkin olmak engelli olmak kadar ağır bir imtihan bana göre çünkü engelli muamelesi görüyorsunuz, etrafınızdaki insanlar ya sizden uzak duruyor ya aptalca bakıyor ya da sizi kırabileceğini sandığı salak saçma bir tavır takınıyor.
Çirkin olduğumu sanmıyorum. Daha güzel nasıl olabilirim, bunun hesabını yapıyorum sürekli. Ayrıca çirkin kadın yoktur bence. Güzel olduğu halde, Çirkin olduğunu sanan ve bunu kabullenmiş kadın vardır.
Çirkin insan yoktur fakir insan vardır. Valla ne çirkinler var parayla sağını solunu yaptırıp güzelleşen. Tabi bunlar hep dış görünüş. Önemli olan içiniz güzel olsun.
boyunuz da 1 60 altında ise gideriniz yok demektir.
Çirkin bir kadın yok gerçekten. Bakımsız kadınlar var. Bir de estetik yaptırmaya parası yetmeyen kadınlar var.
valla çirkin olmak suç değildir, ancak seksi ve alımlı olmamak suçtur. çirkin olduğunu mu düşünüyorsun? azıcık diyet yap spor yap taş gibi hatların olsun düşmeyecek erkek yoktur. valla maymun gibi kızlar vardı, sırf vücutları sayesinde erkekleri peşinde köpek ediyorlardı.