bugün

çeşitli boy uzunluğu ve kiloya sahip kadınların, bu çeşitliliklerinin bacaklarına yansıması ile çirkin bacak niteliğine sahip olup, bunu tüm ofise, tüm mahalleye, tüm caddeye, tüm dünyaya ve tüm evrene gösterme cesaretidir.
bu şahıs şu anda yan taraftaki odada oturuyor. kapıdan girer girmez gördüğüm manzara ile beynimden vurulmuşa döndüm sevgili dostlar. zira, bugün ben de mini etek giyme teşebbüsünde bulunmuştum. evet onun eteği daha güzel benimkinden kabul ediyorum.* fakat o bacaklar ne? iki adet kısa, tahta malzemesınden yapılmış çubuğu koy yan yana, giydir penti'nin en seksi model çorabını ne değişir? bacak dediğin biraz** tombiş* olmalı ki, o giydiğin çorap çorap olduğuna bin dua etsin.
--spoiler--
beni her gün biraz daha fazla şaşırtıyorsun sevgili çirkin müdirem. şaşırt ama travma boyutunda olmasın lütfen.*
--spoiler--
(bkz: güzellik azaldıkça dekoltenin çoğalması)
hür teşebbüstür. destekliyorum. beğenmeyen bakmayabilir.
ay çok çirkin duruyo,yok yani neyine güveniyosun,çarpıksın işte,amacın ne be aptal.
mistik olarak çekiciliğin sınırlarının kısıtlı olduğu bünyelerin uyguladığı nacizane yöntem. kraliçe arı olabilmek için nedir bu telaş diye sormak lazım bünyeye.
çirkinlerde sever misali çirkin bacaklılarda mini etek giyer
(bkz: çirkin bacaklıklar mini etek giymesin kampanyası)
kendilerini güzel sanıp eteği giyince bir boka benzedim edasıyla bacaklarım ne güzelmiş de mi diye sordukları durum.
(bkz: bacak olsun yeter)
saçı güzel olmayanların hepsinin şapka takmaması kadar normal bir teşebbüstür.
kendilerine olan özgüvenlerinden dolayı takdir edilesi bayanlardır.
kesinlikle giymemesi lazımdır.sonuçta oluşabilecek görüntü kirliliği sadece kendini değil tüm onu gören kişileri etkiler.unutmayalım ki bir kişinin özgürlüğü başka bir kişinin özgürlüğünün başladığı yerde biter.
(bkz: çirkin mirkin kayarım ben buna)
(bkz: aptalların da insan sayılması)
'mini etek' ve 'tayt' diyelim mi ona durumudur.
imrenilecek davranış biçimi ve özgüven göstergesidir.
(bkz: başkalarının bilmemnesiyle uğraşanlar)
(#10098460) başlık icin.....
toplumdaki erkeklerimiz genellikle bacaklar-estetik ile değilde, iki bacağın yukarıda bittiği yer ile ilgilendiğinden, bu cesareti bulmuş kadınlardır.