bugün

hanımefendinin tercihine saygı göstermeme rağmen bir bacak fetişi olarak söylüyorum ki estetik açıdan iğrenç bir durumdur.

hayır mecbur değilim yan masanın altına üst üste gelmiş hafif frikikli, bazı yerlerinde epilasyon sonrası kıllarının kalmış olduğu, çarpık ve çirkin bacaklarına bakmaya. üstelik isteyerekte bakmıyorum dedim ya fetişim.

bazen hiç almıyorsun bacak kıllarını utanmadan. pullu pullu bacakların, arada sırada krem sür bak kendine gözünü seveyim.

sonuç olarak bu tür kızlar ayakları çirkin olup açık ayakkabı ve terlik giyen kızların bir üst versiyonlarıdır hatta çoğu zaman zaman aynı kızlardır.
aynaya baktığında kendini mutlu hisseden,kimse için istifini bozmayan,başkalarının düşüncesini çok da önemsemeyen kız.herşey güzeller için değildir lafını bilen ve göstermeye çalışan kişi.unutulmamalı ki çirkin olmasaydı güzel de olmazdı.
(bkz: cirkin bacakli kiz yoktur bacakli kiz vardir)*
bu türlü kızları görmek insanın kendisinden igrenmesine sebep olur. bunların bir üst modeli için göbekli yaglı yanlardan bıngıl bıngıl sallanan kızın göbegi açık giyinmesi var.

(bkz: bunların hepsi yakmak lazım)
insanlara kötülük yapmayı düşünen çirkin kalpli kötü kızların yaptığı zalimliktir. *