bugün

yanlış düşünendir efendim. genel de hayatında çin'e gitmeyi bırak, çin lokantasına bile gitmeyen insanlar uydurur bunu. neymiş? hepsi böcek yermiş, başka da şey yemezmiş. yahu bir kere git o eşsiz tatlardan dene bak öyle diyor musun sayın böcek avcısı? sen evini böceklere karşı ilaçlatmaya o kadar para veriyorsun, bu adamlar yiyor işte. kar böyle yapılır sevgili faiz düşmanı! ayrıca bunlara bir kere noodle sonra da kızarmış dondurma yemelerini öneririm. bak bir daha böcek yiyor onlar diyor mu sevgili hergün pirzola yiyen bünyeler?!
kendiside sakatat yedigi icin cok fazla dusunmemesi gerekir.
cool adamın parasının bitmesi

böceğe kadar düşmüş sevgili troll kardeşimiz.
şahsım tarafından yaşanan bir olay
yer zeytinburnu - kabataş tramvay hattı tramvayı 2. vagon soldan 3. koltuk
durum önümüzde bir çinli vatandaş kitap okumaktadır.
kişiler ben kuzenim ve yanımdaki eliyüzü düzgün genç
b- bak bak yazılar soldan sağa deil yukarıdan aşağıya
k- hee bunlar böle yazıomuş
b- manşete bak la
(yandaki edg yanaşır)
edg- pislik insanlar aga bunlar.
b- dumur
k- dumur
b- (ne diyeceğimi şaşırdım.)yazık.
eksik düşünen insandır. çinliler böceğin yanında cenin, ahtapot, yılan gibi yenilecek en son şeyleri de yerler. çinliler gerizekalımıdır? evet aynen öyle.
büyük kıtlıklar yaşamış bir halkın bulduğu her şeyi yemesi çok da garip değil. mao'nun büyük sıçrayış sonrasındaki başarısızlığında yamyamlık bile vardı. şuan ki durum çok daha iyisidir. detaylı anlatım: https://www.youtube.com/watch?v=xfiqz_Txh-Y
sınırları belirlenmiş bir kara parçası üzerinde yüzyıllar boyunca "nüfus politikası" nedir bilmeden ve kale de almadan yarınlar yokmuş gibi üreyen, bunun sonucunda da akıl almaz kıtlık dönemleriyle boğuşan beyinsiz bir milletin sadece böcek yemekle yetindiğini düşünen iyi niyetli bir insandır. bazı aykırı beyinlilerin dediklerine bakarsak oturup acımamız lazım bu beyinsizlere. hayatta kalmaya çalışmak farklıdır, beyinsizlik ve ferasetsizlik farklıdır. sırf ferasetsizliğinden aldığını bulduğunu yemeye mecbur kalan ve kendisini yine kendi yarattığı travmaların kurbanı eden kimseye acıyamam.
güncel Önemli Başlıklar