bugün

an itibari ile öğrenilen ve pes dedirten gelenektir

Kaynak : http://www.mynet.com/my/m...taciz-gelenegi-18-1059149
ülkemizde de beklediğimiz gelenektir.

gelinini okşatmak isteyenler mesaj atsın. *
"Bunlar ösekde sikiyordur." Dedirtmiştir.
kıvam için kocasına yardım ve yataklık ediyor koca halk.
bildiğin bekarlığa veda partisi olmuş.
kominist gavat adeti.

gavatlık da çeşit çeşit,
rusu ayrı çinlisi ayrı.
seç beğen al yani.
niye o kadar kalabalık bir ülke olduğu belli oldu. her düğünde bunu yapıyorlarsa normal yani.
tabiri caiz ise şerefsizliktir, deyyuzluktur.
1.5 milyarlık çin nüfusunun değil de çok küçük bir nüfusun adetidir eğer varsa gerçekten böyle bir şey. internette gördüğünüz bir videodan milyar nüfuslu ülkeyi eleştirmeyin.
damattan odunu yemekle sonuçlanabilir.
bizim ülkede de var bu. düğün salonu mobilya derken hem erkeğe hem kıza geçiriyorlar.
Gelenekleri de kendileri gibi iğrenç.
ya kültür, gelenek tamam saygı, sevgi, empati önemlide ya bu ne ya.
Hohahahohoha gavat.
https://streamable.com/g6zcsq
"kominis olunca karımızı da mı kamulaştıracaz" goygoyunun pek de goygoy olmadığını kanıtlar nitelikteki gelenek.
Ne bela çıkıyorsa bu çekiklerden çıkıyor amk. Evet.
Bilezik için arabadan inmeyen kezbanlara izletmek gerekir.

O gelenekse bu da gelenek isterseler böyle olsun.
ne alakası var? kötülemek için söylemişler.
komünist bir kadın paragöz değildir çünkü komünist toplumlarda bireyler eşit imkanlara sahiptir. kimse kimseden madden üstün olmayınca para değil insani vasıflar önplana çıkıp değer görür. kapitalist bir düzende evlilik yapmaktan çok daha kolaydır komünist bir düzende evlilik yapmak ve temeli daha sağlamdır. ama paran çoksa kapitalist sistemin ayrıcalıkları tabi ki daha fazladır senin için. herşeyi paranla, sağladığın menfaat ve fırsatlarla satınalabilirsin. bir ilişkiyide bir evliliği de. bu yüzden bunu söylemeden önce çevrene dikkat et kapitalist sistemde birilerinin karılarının ortak olduğunu görürsün zenginlerle. büyük lokma ye büyük konuşma.
Hanim kız biraz gülüyormuş gibi hissettim umarım gulmuyodur desem daha mi kötü bilemedim.
Bu gerçekten bir gelenek midir onu bilemem belki de haber olsun diye söylenmiştir ama eger gelenekse bu geleneği uygulayan, savunan,aklından geçiren herkesin gotune ağaç girsin.
Bu nasıl bir gelenek böyle? Gelinin babası ve damat rahatsız olmuyor mu?
güncel Önemli Başlıklar