bugün

Temiz hava ve yeşil doğayı fırsat bilip tatile çıkmış arkadaşların kahkahalar içinde gerçekleştirdiği aktivite.
lisedeyken arkadaslarla sahile gider bilmem kaca kadar kayaliklarda oturur yer icer bi ton giybet yapardik. once ülkeyi kurtarirdik, sonra severdik deli gibi aşık olurduk, sonra sevdigimiz bizi aldatirsa ne bok yicemizi konusurduk, sonra otuz milyon verseler ne kadar pislesebilecegimizi, sonra insanların neden bu kadar ahlaksizlastigini, osmanlinin neden alevileri katlettigini, hak halifesi kimin olduğunu, osman pamukoglunu konusur geceyi 3-4 ederdik.
dönmeden de denizin karşısına yesillik alana gecer guresirdik :d
allahim nasil keyif alirdim.
vahsi siyah atlardik yilkiya bırakıldık diyor ya sair kendimi yularindan ipinden özgür birakilmis at gibi hissederdim :d
gecenin yıldızların ayin altinde denizin karsisinda islak otlarin arasinda uzaktaki gemilerin ışığından faydalanip birbimize girerdik.

birimizin kolu acisa hemen durur iyi misin kardeşim der merakla bakardik. iyiyse hemen bi daha simdi kircam bi yerlerini diye :d

lise zamanlarima dair en özlediğim sey olabilir.

artık olmuyor * yapamıyoruz birimiz cesaret edip teklif etse kabul edecek herkes biliyorum ama o ilk teklifi edemiyoz :d

üniversitede de kizlar teklif etmedi zaten :(

edit : tabiki kosmuyorduk useniriz oyle seylere biz :d