bugün

mine tugay'ın güzelliği hatrına bile izlenemeyecek derecede kötü dizi.
Ülkedeki izleyici kitlenin beyin yapısının ne yönde ilerlediğini gözler önüne seren yaz dizilerinden sadece biri.
Hızla azalarak biterler umarım.
yeni yetme senaristlerin yeni yetme filmlerindendir.
Gece tekrarına baktım aslında daha iyi olabilirdi fakat Başroldeki Erkeğin rol yeteneği tartışılır oyunculuklar biraz abartı bunu kırdıkları an 1 sene sürüp biter.
aynalı tahirden sonra izlediğim en iyi dizilerden biridir.
genç kıza en çok yakışan kokudur.
Star'da yayinlanan, basrol oyunculari cok itici olan, tutmamis tv dizisi.
(bkz: The smell of strawberries)
kaçak gelinler tarzı bir dizi.
incir reçeli, kiraz mevsimi, çilek kokusu... bu ne ya. sırada kavun tarlası var herhalde.
Zengin şımarık çocuk- Fakir ama harbi kız ikilisinin kullanıldığı 6453739. Türk dizisi.
diğer yaz dizileri gibi kavgayla başlayan aşk hikayesini anlatmanın dışında; zengin oğlan-fakir kız klişesini ön plana çıkaran, sıradan popüler müziklerin kullanıldığı sıradan bir yaz dizisi. mine tugay isimli oyuncuyu severim ama bu dizi olmamış.
Zengin bir karakter, fakir bir karakter. Fakir karakterin, zengin karakter ile yoku kesişir olmadık bir durum yüzünden. Sonra bunlar birbirine aşık olur. Evlenir ama zengin olanın sevgilisi buna engel olmaya çalışır vs.

Yaz bitmeden bu diziler bizi bitirecek bizi.
Güzel ve yakışıklı olmanın oyunculuğun önüne geçtiği, konunun her zamanki gibi aşk olduğu klişe bir türk dizisi. Kızın ağzınıda ters koymuşlar galiba.
adı meyveli olan boktan yaz dizilerinden sadece biri.
Bu türk halkı gerçekten gerizekalı. Bu dizi izleniyor ki hala yayinda.
iğrenç bir dizi.
izleyen 30 yaşında arkadaşım var. hemde erkek. en büyük zevki işten gelip bu diziyi izlemek. birgün bende kusma ilacımı alıp, izlemeye çalışacam, bakalım başaracakmıyım.
Dizi olarak kötü ama normalde çilek kokusu güzel.
çerezlik vakit öldürmek için izlenilen dizi.

hayır reytinglerde 1 numara olduğunu bilmiyor sunuz sanırım.

maşallah çilek kokusu ve kiralık aşk birinci sırada özetleri ikinci sırada günü tamamlıyor.

şaşırdım mı hayır.
Yusuf çim için ilk bir iki bölüm izleyip bıraktığım dizi.konusu çok saçma ve bolca yapmacık hareket bulunduran dizi.
Kız kardeşimin izlediği iğrenç ve meyve isimli geçici bir yaz dizisi.

edit: neden her yaz dizisinde bir meyve ismi geçer?
rezillik.
Direk söylicem.izleyene tokat gibi yapışsın.Bu diziyi izleyen gerizekalıdır.Ben demiyorum.Etrafımdakilerden biliyorum.
araba parfumum. neden rezil oldugunu anlayamadim.
güncel Önemli Başlıklar