bugün

Eti Gold. Tadı çok guzel.
görsel
kakao ağacından eldelene, işlenmiş yiyecek. Kakao ağacı keşke bizim ülkemizde de yetişebilse belki ileride iklim değişiminin veya uyum sağlama çalışmalarının neticesinde böyle bir şey gerçekleşebilir.
görsel

tatlış şey.
Son feci bisiklet' in bir şarkısı
Sevmedi beni
Çikolata sevdiği gibi.

https://youtu.be/yl22e1ecWsw
tatlış bir yiyecek.
25 gr çikolatayı yarım saat tempolu koşarak ancak yakabiliyorsun, yerken ona göre yiyin.
şeytansın sen. söylediği şeye bak elimde kaldı çikolata.
25 gramını yakmak için yarım saat tempolu koşmak gerektiği durduracak mı sanıyorsunuz?

Ben o kadar güzel bir şeyi neden yakmak isteyeyim ki zaten ya? Bırakayım hücrelerimde dolaşsın..
bitter olanı insanı mutlu eder.
olsa da yesektir ama bu saatte alamam.
sanırım en son geçen yıl yediğim bir şey, eksikliğini de hissetmiyorum.
zaaflarımdan biri. lakin kalori ve sağlık açısından bitter olanı tercih edilmelidir.
Pre diyabet teşhisi konduğu için veda ettiğim gıda maddesi.
Bitter olanı auschwitz kampında işkence alternatifi olarak icat edilmiştir. Böyle rezalet görmedim bir de övenler var allah kahretsin.
gerçek rengi beyaz olan, kakaonun bazı işlemlerden geçirilmesiyle yapılan yiyecek.
insanı gerçekten mutlu eden yegane şeylerden biri.
kahve ile birlikte güzel bir ikili olur.
Fazla abartmamak gerekir.
umumi wc'nin duvarlarının üzerinde çikolatalara rastlardım. evet, yanlış okumadınız. sigara paketi gören bu gözler, paketi açılmış çikolata da görmeye başladı. wc görevlisine sebebini sorunca öğrendim ki, meğer tuvalete gelen tiner bağımlıları, alüminyum folyonun içine bali yapıştırıcıyı döküp kokluyor ve çikolatasını da duvarın üzerine bırakıyorlarmış. o güzelim kinder sürpriz, Ülker tablet gibi çikolatalar orada heba oluyor. bari çikolatasını çocuğun birine verip sevindirseler diyeceğim ama nerede o bali çekende onu düşünecek kafa?
schokolade.
güncel Önemli Başlıklar