bugün

regl olan bayanların sinirlerinin geçmesi için arasıra önerilen tavsiye.
ancak, regl bir bayanı havuza atmaya kalkarsanız, ne çikolata nede çikolata fabrikası işe yaramaz.
Ayrıca Milka gibi kaliteli çikolatalar çok güzeldir. Ancak birde kilo yapmasalar çok güzel olurdu.
sadece yukarıdaki durumda olan bayanların değil herkesın yapabıleceği ve lezzetli bi durumdur
serotonin hormonu salgılamak için yenilen bir tür yiyecek
sadece regl olanların *değil diğer insanların da gönül rahatlığıyla yapabileceği aktivitedir.
ancak regl döneminde yenen çikolatanın,bünye sürekli çalıştığı için kilo yapmadığı klinik * deneylerle kanıtlanmıştır.yiyin,yedirin,saldırın kızlar * *
çikolata yemenin de bir adabı vardır,ısırarak hemen yenilmez,damak da eritilir dille tadına varılır varsa yanında sıcak bir içecek bir yudum alınır ve aynı işlem tekrarlanır.ta kii çikolatanın tadını çok iyi alamayana kadar yani sıradanlaşana kadar..
naneli şekeri ağızda eriterek sonrasındada sütlü çikolatadan bi kırt yapınca daha da eğlenceli hale gelecek aktivite.
çok yenirse kabak tadı verebilecek aktivitedir . ayrıca dişlere dikkat etmek gerekir .
(bkz: paha biçilemez)
mutlu olmak için yapılanlar madde no 1...
(bkz: çikolata içmek)
yemeğe başladıktan bi süre- baya süre- sonra tadını alamasam da yemeye devam edilen şeyi yemektir.
(bkz: çikolata saçmalattırır)
insanı iyiliğe teşvik eden,müthiş bir hazdır,yedikçe yiyesi gelir insanın;hayatta mutsuz sonlardan biridir çikalatanı yerken bir anda bitmesi,akıl sır ermez ama bitmiştir...sonra bir paket daha açılır bir paket daha,bir daha bir daha...
görsel
tonlerone yemek.
ağzınızda eridiği anda zevkin doruklarına çıkarır. *
görsel
çok güzeldir.lütfen abur cubur yiyeceğiniz de çikolatayı eksik etmeyiniz efendim.

görsel
mutluluk verir.
ciddi anlamda insanı mutlu eden eylem.

uzun bi aradan sonra bu gün baya bi tükettim ulan ne kadar mutluyum, boş boş mutluyum öyle.