bugün

kezbandır. zaten tüm türk kızları kezbandır. yok regl oluyomuş da canı çok çekiyomuş da... he amınakoyim dünyada tek regl olan kızlar türkiyede. hani bunun norveçlisi, rusu, moldovyalısı? onlar niye sizin kadar nazlı ve gerizekalı değil.
kıçını kaldırıp kendine bir çikolata alamayan bir kız türüdür. sadece türklerde bulunmaz.
sevimli oldugunu zanneder.
Benimdir o kisi. Önce basit bir istek ile baslar sonra ise cikolata diye etrafi birbirine katmaniz ile devam eder.
sevgiliyse eğer isteği hemen yerine getirilmesi gereken şirin kızdır.
özellikle eti karam a bayılırlar.
Küçüklükten gelen şımarıklılığını üstünden atamamış kızdır. " Canın çikolata istiyorsa git al, ben ne yapayım" diyerek tepki gösterildiğinde gözlerinin dolması muhtemeldir. Bir köşede büyümesini bekleyiniz.
Regl olmus olabilir. Bunun milliyeti olmaz ayrica kadinlar her yerde aynidir. Nazli ve mizmiz. Nazlayacak biri oldugu surece tabii.
Bunlar guzel seyler. Kim istemez ki nazlayacak bir kadini olmasini.
Bir gün baba olacak olan, nufus kağıdında tabiyeti t.c. yazan sözlük yazarı erkeklerin sahip olma şansı % 50 olan kızdır.
Keşke nüfus kağıdında kendini kimden tarafa sattığı da yazsa, kendi milletinin kızını kotuleme sebebi olarak.
Bir de cinsiyet kısmı erkek yerine ne hissettiği yazsa mesela "adam" veya "delikanlı adam" ya da "karı gibi adam" falan.
Türk kızına bok atarak prim yapacağını düşünen aptal sürüleri, kimin akıyla hareket ediyorsunuz çok merak ediyorum.
bi ihtimal hamile olup aşermiş kızdır.
25 yaşındadır 15 yaş bunalımına girer, bilgisayara tip atan kız gördüm.
sevimli olduğunu zannediyordur.

dayayın isotu.
kıçı kalkmış kız türüdür. aklı sıra o kadar sevimlidir ki o kadar kendini beğenir ki erkekte ona hayır diyemez. e tabi birde bunların yanında her dediğine peki hayatım diyen türde erkekler olur yoksa kim çeker bu tarz kızları.
kızlaaaarrr, çikolataya aşık olunmaz laaannn, yapmayın böyle kezbanlıklar.
alıcak onu babam, binicem üstüne, vurucam kırbacı repliklerini akla getiren türk kızıdır.
kişisel not: bu yaşıma geldim, nedir bu çikolata sevdası anlamadım bir türlü.
kesin gününde olan kızdır mızmız ukala ve çekilmezir.
banane yaaa istiyommmm tribi ile
çikolatada ne bulduğunu bir türlü anlamlandıramadığım dişi kişidir. Çikolatanın mutluluk verdiği yalanına inanmasından dolayı azıcık da çocuksu bir saflığa sahiptir. Dikkate almayın. Bu tür bir durumda ellerinizi başınızın arasına alın ve tehlikenin gecmesini bekleyin sonra da koşar adım uzaklasın.
yiğenimdir lan. daha 3 yaşında nası tatlı sıpa. *
erkeklerin egolarını tatmin etmek amacıyla sevgilisine oraya gitmiceksin demesiyle aynı olaydır.
uzun süreli ilişki yaşanmayacak kızdır, muhtemelen birinden ayrılıp başka birisiyle çıkıyordur.
regldir. hoş görülmesi, istediğinin yapılması gerekir. sinir harbi içinde olduğundan, aksi takdirde başa fena şeyler gelebilir.
ağzının ta ortasına kürekle vurulması gereken kız.
kezbandır.

açık ve net kız dediğin isteğini mızmızlanarak söylemez net söyler ama kabaca değil tatlı dille gerekirse şımararak ama.

uff istiyorum işte ya çikolata almazsan sana su getirmem zart yapmam zurt yapmam diyerek emrivaki değil.

Allah bu tip kızları uzak tutsun.
güncel Önemli Başlıklar