bugün

binnaz adlı şarkı ile ünlenen

ancak herşeyde olduğu gibi çabuk tüketilmekten kurtulamayan şarkıcı
bulgarca hızlı araba demektir
Bu marka bi tane araba vardır doğu blokunda.
dönüşünün muhteşem olucağını dün gece itibariyle belirtmiş sanatçı
bi dönem özellikle yazlık yerlerde insanları sokakta sarkısıyla oynatan sarkıcıdır. insanların binnaz'ı duyar duymaz ayaga kalkıp oynaması onların cidden ciguli'yi begendikleri için mi yoksa eglenmek olsunda ne olursa olsun mu diye düşündüren zat! ama bi dönem bayagı esen hatta damgasını vuran sevimli kişilik.
"sanatciyim sanatci, ehehe" diye orasini burasini acanlar para sicarken bu adamcagiz yine sefilleri oynuyor. merak ediyorum da kendisine sanatci diyebilen kac kisi icra ettikleri sanat dalinda ikinarak sarki soylemekten baska bir bok becerebiliyor. bu adamcagiz hem akordeon caliyordu hem de mukemmel bir sesi vardi, gotten degil, agzindan kalbinde cikarip soyluyordu. populer oldugu sarkilari degil, halk turkusu yorumlarini bir dinleyin asik olursunuz.

bir de cok optimist bir insan. yuzundeki sirin gulumsemesi hic eksik olmaz.
pendikspor-fenerbahçe maçı sonrası fenerbahçe taraftarlarının tezahüratlarına konu olan eleman (bkz: ciguli başkan fenerbahçe şampiyon)
şu günlerde sesi soluğu çıkmayan, yakın zamanda bir albüm çıkartıp, ortalığı kasıp kavurması beklenen, halkın içinden, eğlenceli şarkıcı.
(bkz: cigulist kaltak)
(bkz: ciguli fan club)*
klibinde fizik öğretmenimin oynadığı, yakışıklı,karizmatik sanatçı.
gerçek bir sanatçı. ayrıca bir adam beni eğlendiriyorsa severim ben o adamı. bu adamın sesinin üstüne ses tanımıyorum şu anda. bu adamla tanışsaydım ne makara yapardım be, nerde lan acaba şimdi.
ben akordiyonum diyerek mustafa topaloğlu'nun ben uzaylıyım iddiasına meydan okurcasına, farklı bir tür olduğunu belirten yeni albümünü piyasaya süren neşeli insan.
bulgaristan'lı pop müzik sanatçısı. 2000 yılında horozum adlı bir albüm daha çıkartmıştır.
ajdar vs. bir türev. şuan ne yaptığı meçhuldür. aydın doğan şoparı.
"olmaz kardeşim yerli şarkıcılar dururken ne gerek var yabancı şarkıcıya... siz daha ileri gidip yabancı doktor da istersiniz şimdi" diye düşündürmesinden korkulan şarkıcıcık.
akordeonlu freddy.
2004 çıkışlı neredesin firuze isimli filmin soundtrack albümünde göksel tarafından dinlediğimiz sabır adlı şarkıyı seslendirmiş ve akordeonu ile şarkıya değişik bir hava kazandırmış insandır. albüme neşe katmıştır.
tavuğun kanatlarının altı olan bölgedir, ve çok yağlıdır...
klibinde, fizik hocamın oynadığı, kısa bolu-kel şarkıcı.

adamın fizik kariyeri alt-üst olmuştu.
daha sonra fizik hocam, -bir erkekti-, avcılar'da bir barda kadın kıyafetleriyle sahne alıp, jartiyerli bacaklarını sergiliyordu.

ben bu adamdan, bir yıl boyunca fizik dersi aldım. bazı kötü entry'lerim olabilir, mazur görün efem.
(bkz: bizim sokak)
akordeonu muhteşem çalan, müzisyen yönü anlaşılamamış, yitip gitmiş (umarım gitmemiştir) balkanların büyük müzik adamı.
(bkz: gollum)
ne olduğu merak edilen sanatçı. sesi soluğu çıkmıyor.
Türkiye'ye konser vermişliği de olan ve aynı zamanda madonna ile düet yapmış gogol bordello Türkiye'de hangi sanatçıları tanıyorsunuz sorusuna ciguli şeklinde cevap vermiştir. Dünya sanatçısı olmuştur ciguli haberimiz yok.
güncel Önemli Başlıklar