bugün

Doğal olan durumdur. Tabiatın kanunu bu; her avcı en zayıf halkaya, en kolay eline düşürebileceği hedefe yönelir.
Güldüren gerçekliktir.
Jet fadıl'a da akape seçmeni para yatırıyordu.
Bunlar akıllanmazlar.
Zaten bu davarlar yüzde yüz akpli portresi çiziyorlardı. Kandırıldıklarını dolandırıldıklarını söylediğinizde bir anda analarına sövmüşsünüz gibi tribe giriyorlardı. Tanıdık geliyor mu. * Bu gün yaşanan çiftlik bank isyanları adeta geleceğin bir provası. Çomarların bu gün ölümüne savunduğu kişi tası tarağı toplayıp kaçtığında anlayacaklar ve bu dombiliye sövdükleri gibi sövecekler ama nafile. işin kötüsü o gün geldiğinde tek zarara uğrayan kendileri de olmayacak ne yazık ki.
ceo ve danışmanı mehmet çevik. mehmet çevik: akp' liler iyi tanır. diriliş dizisinin deli demir' i.
görsel
görsel
Mehmet Çevik'in konuşmasından alıntılar..
"Bu millet için yapılan yatırımlar", "Kudüs kırmızı çizgimizdir", "Lider ülke Türkiye'yi karıştırmaya çalışıyorlar"
"Çiftlik Bank 'biz dünyadan büyüğüz' diyen 5'lerin kurduğu tezgâhı deviriyor"

Mehmet Çevik'ten inciler devam ediyor:
"Beyaz sakallarıma hürmeten beni dinlemenizi istirham ediyorum. Bir insan bir bilgisayar oyunundan yarın bu ülkenin besinini yaratacak noktaya geliyor. Kudüs kırmızı çizgimizdir. Evet."
kaynak soran arkadaşlara: kaynak hemde seri videolu. seyret seyret gül.
ne ararsan var. batı bizi kıskanıyorundan tut, kudüs kırmızı çizgimizdir' e kadar.
hızlarını alamamışlar konuyu şehitlere bile bağlamışlar. olur mu öyle şey demeyin, olmuş.
yetmemiş mehteran eşliğinde toplu dualarla gereğini yapmışlar.

buyrun efendim akp' liler nasıl dolandırılırın videoları:

https://twitter.com/metci...status/973463841043513344
adamlar fadıllardan iyi ders almışlar ve ne yapıp edip akp tayfasını hedeflemiş ve onları dolandırmışlar.
bunu da gizli kapaklı yapmamışlar. dolandırıcılığı açık açık yapmışlar.
tam yerli ve milli dolandırıcılık diyeceğim. diyemiyorum. müstehak diyorum. nasıl demiyeyim ceo' nun tipine bak çay demle.
görsel
bindiğin dolmuşta bu herif muavin olsa, ne olur ne olmaz der ücreti şoföre uzatırsın. o kadar yani.
Bu tipe nasıl güvenmişler diyorsunuz ya.. O kadar basit değil.

bakın bunlar çiftlik köy açılışına katılıp, destek verenler:
Sakarya Taraklı Bld. Bşk. Tacettin Özkaraman
Sakarya Taraklı Kaymakamı Cihat Koç
Bolu Göynük Müftüsü Mehmet Şahin
Çiftlik Park CEO'su Mehmet Aydın
Prof. Dr. Orhan Kural.

ve konya: Çiftlik Park'ın Konya'daki göstermelik temel atma töreninde 6 belediye başkanı,
iyi parti ilçe başkanı ve başbakanlık basın-enformasyon il müdürü hazır bulunmuş.

bitmedi: Sayın bakanımız Fakıbaba da açılışa mesaj göndermiş.
bitmedi:chp' li Konya Tuzlukçu Bld. Bşk. Nurettin Akbuğa:
"Milli değerleri milli üretime geçirdiği için huzurlarınızda Mehmet Bey'e (Çiftlik Bank CEO'su) çok teşekkür ediyorum. Bizim daha çok Mehmet Beylere ihtiyacımız var."

ne yani " daha çok mehmet bey " derken.....

bitmedi: Başbakanlık basın ve enformasyon Konya il müdürü konuşuyor. Nazarla başlayan konuşma:
"Çiftlik Bank CEO'sunu Allah kazadan beladan korusun" duasıyla devam edip haset vurgusuyla son buluyor.
nasıl yani ceo' nun dolandırıcı olduğunu allah bilmiyor mu ?.... burda da gülüyoruz.

tam ver mehteri ve diyeceğim. açılışlarda mehteran takımı zaten varmış. " sürekli veriyormuş. "

not: yine gandırıldık. yine mağduruz. allah millet affetsin.