bugün

kac gundur surekli yapilan davranis.

ovv bu tosun'a nasil para kaptirmislar. ovv bunlar anadolu comari. ovv bunlar bilmemne. he sen cok zekisin kodumun mali. sen hayatinda hic hata yapmadin. sen hayatinda hic kazik yemedin. 50 iq'lu veletler ciftlik bank uzerinden ego kasiyor. bi siktirin gidin suradan.
iş arkadaşlarımdan birisi geçen yıl bu mereti övüyordu işte şu kadar parayla girdim 1 yılda anaparamın 3 katını vericek felan 2 aydır sistemdeyim bu kadar para getiri sağladı felan filan

Bu bahsettiğim şahıs ekonomi mezunu uzun zaman ticaretle uğraşmış birisi demek ki herkes aptal olmuyormuş. Şimdi kara kara düşünüyorlar düşünsünler.
ulan anlayın artık şunu. kısa yoldan para mara kazanılmaz!
ne yalan söyleyeyim öyle sanıyorum

görsel
yani adamlar o kadar gerizekalı ki; hem çiftlikbanktan kazıklanıyorlar hem de çiftlikbanka kaptırdıkları parayı geri alacağını söyleyen başka biri tarafından yeniden kazıklanıyorlar.
çok enteresan beyin kıvrımlarına sahip bir halkımız var.
lan bir kere değil bin kere aynı oyunlara gelenlere bakıp onlardan zeki olduğumuzu söylüyorsak sorun ne?

hiç kazık yememiş miyiz! yemiş olan da olur, yememiş olan da... fakat aynı numarayı bilmem kaç kere yutan çıkmaz bizden.

bunlara din, iman, allah de, bir de çok para vaat et, götlerindeki donu alırsın...
Hiç bir zaman büyük konuşmam, insanoğluyuz her zaman aldatılmaya uygun bir ânımız vardır.
Ancak deneyimler gösteriyor ki; nerde bir din, iman, vatan, millet, sakarya muhabeti orada bir sakatlık olma ihtimali normalden yüksek.
zeki olmak ile alakası yoktur. önce insan kendine şunu sormalı neden hayvancılıkla uğraşan insanlar bu kadar kazanamıyor da biz kazanıyoruz.
Konu kaç gündür gündemde olmasına rağmen hiç merak etmemiştim az önce youtube önerilenlerde çıkınca bu elemanın son ses kaydı açtım ve yorumları okuyarak dinledim.

Dolandırılma vs bunlara yorum yapmayacağım ama bir yorum vardı ki işte o an ne gerizekalılar var dedim.

Böyle gerizekalıların yanında kendini zeki hissetmemek mümkün değil. Devlet batırmış devlet birlik olunmasını istemiyomuş. Angut kendini mouse ile inek besleyerek zengin olacağına o kadar inandırmış ki dolandırıcının yanında devlete hakaret ediyor. Bence bazılarına müstahak. Saflığından dolayı dolandırılanlara diyecek bişey yok geçmiş olsun ama böyle kendini zeki zannedenlerin yanında kendini zeki hissetmemek mümkün değil.

görsel
Zekiyim demiyorum ama en azından meslek lise mezunu tipiyle gezen leş gibi arabesk rap kokan bi fatsoya para kaptırmadım.