bugün

içinde bulunduğum insan güruhu. bu tosun un bir kaç konuşmasını izledim. bunun hesaplarına el mi ne konuyor bu da çıkıyor " beni engellemeye çalışıp türkiye tarımda hayvancılıkta gelişmesin isteyenler kudüsü başkent ilan edenlerle aynı kişilerdir " diyor. ulan ya hahah. çe o me a re.
ben sabah akşam çalışıyorum, çoğu gece sabahlıyorum, günde 3,5 saat uyuyorum. sen gidip sanal inek sağıp para kazanacaksın he. yok öyle dünya.

şimdi uruguayda latin kızlarıyla beraber yiyordur paraları.
çiftlik bank mağdurlarına üzülmeyenler, kolay yoldan para kazanmak için aç gözlülüğüne yenik düşüp, müslümanım diye geçindikleri halde harama bulaşarak parasını illegal yollardan katlamaya çalışan insanlara üzülmeyenlerle aynı kişilerdir.
Gayet normal insandır. Bu kolay yoldan para kazanmayı kendine yol seçen sözde akıllı tipleri belirleyip kısırlaştıracaksın üreyip ülkenin seviyesini iyice dibe atmasınlar diye. Evet.
dolandırılan insanların ortak özellikleri kolay yoldan, çalışmadan, hakkı olmayan parayı kazanarak zengin olma hırsıdır. bu yüzden sahte gözyaşlarının vicdanımda yeri yok. devleti dolandırayım derken dolandırılan oldular.
mağdurum da mağdurun safsatasını yemiyoruz.
benim bu. diğer insanları salak zannedip bi tek kendilerini akıllı gören aptallara neden üzüleyim ki ?
üstelik bir de kafa yapan insanlardır.
candırlar. fadıl gillere, keriz feneri gillere, neden üzülürsün ki ? kendi etmiş, oy verdikleri korumuş ve sonuçta kendileri bulmuş. onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.
(bkz: altın yumurtlayan tavuk bank ın kurulması)

not: iktidar; dolayısı ile adalet, polis emirlerine amade.
bulsunlar keriz kekleyenleri ve gereğini yapsınlar. boşa ağlamasınlar değil mi ?
Benim sahsen zerre kadar umrumda degil.
2018'de bile din sömürüsüne kananlara üzülmek doğru olmaz.
ne doğru olur peki ?
kahkaha atmak.
görmediği hayvanlara milyarlar yatıran insanların açgözlülüğüne neden üzülmeliyiz ki? bir de olmayan hayvanlara yem falan alıyorlarmış salt aptallar.
Başımızın tacı insandır.
Bende üzülmedim hem üzülecek bir şey de yok.
Tecrübe kazanmak bazen maliyetli olabiliyor. Katlanacaklar artık.

Eşi, dostu, akrabası 5 lira yardım istese allah kitap yeminler edip yok diyen idiotlara müstehaktır.

Maddi durumu ifşa olmasın diye bilir kişiye danışmakta yok tabi.

Traktör tekerine benzeyen bir ergene 50 bin lira gömüyorsan hiç kusura bakma ama yaşamasanda olur yani.
Şahsi parasıyla ve 2 haneli iqsuyla bi boklar karıştırıp beceremeyen adama ben neden üzüleyim. Üzülecek şeyler bitti de sanki ülkenin aptalına üzülmem isteniyor bir de.

Kolay yoldan para kazanma dediğiniz iş tosuncuğun yaptığı gibi olur. Kolay yoldan zengin olacağını sanan aptalları kolayca dolandırıp zengin oldu. Kendini zeki sanan aptallara zerre üzülmüyorum kusura bakmayın.
https://www.youtube.com/watch?v=RMDzk8I2Z04

tam üzülücem bi gülme geliyo
Ben, az bile olmuş.