bugün

akepe zamanında olmuştur.
insanoğlunun 12 ay boyunca yaptığı eylemi, bu kedicikler 1 ay yapabiliyor lan. bütün yıl tecavüz haberleri, taciz haberleriyle yankılanan, acı çeken kulaklarımız, kalplerimiz bırakın da 1 aylığına kedi viyaklamasıyla geçsin çok mu ? hem onlar en azından tecavüz etmiyorlar, fıtratlarında olan şeyi yapıyorlar.
ne diye bulunacaksınız? (bkz: durun siz kardeşsiniz) mi diyeceksiniz amk...
sen partnerinle aynısını yaparken ansızın bir başkası tarafindan yatakta tekmelendiğini düşünsene,benzer şeyler.
empati lazım.
kıskançlığın büyük bir göstergesi. yobazlar sanırım bundan da tahrik oluyor haklısınız o zaman alın evinizde çiftleşsin hayvancıklar. aa pardon siz hayvan düşmanıydınız unuttum. kedi köpek damacana falan filan diyorum.
--spoiler--
ne kadar tacizci tecavüzcü varsa ta karısını kızını sikeyim. fakat tacizci ve tecavüzcü umrunda olmayıp sırf dine saldırmak için tacizci ve tecavüzcüleri dillerinden düşürmeyenlerin de karısını kızını sikeyim.
--spoiler--

Yalandan kim ölmüş. Buralarda laf yeyince atıp tutmak kolay ama olan olayların üstünü örtmek için götünü yırtan partine laf edebiliyor musun? Eleştirebiliyor musun? Yapan adama herkes küfrediyor. Sen elalemin içkisine bakacağına bu düzeni koruyup kollayan gizlemeye çalışan yavşaklara çıkış diyeceğim ama sende nerede o onur.

seni iki yüzlü din borazancısı seni.
Doğru değildir. Biz cima eylerken ayırsalar hoşumuza gitmez. Empatiye başvurulmalı.
Bir türk geleneği.

Tıpkı doğalgaz kaçağını çakmakla kontrol etmek gibi.
Kedilere ahlak dersi vermenin zamanı geldi de geçiyor. Gayet normaldir.

Geçen taş ve sopayla kovaladım namussuzları. Çoluk var çocuk var.
Doğaya haksız müdahaledir. Dangalaklığın belgelendiği andır.
ayıptır. zulümdür.
çiftleşen hiç bir hayvanı lütfen rahatsız etmeyiniz.

not: insanlarda dahil.
işin ilginç yani " ahlaki değerler açısından olması gerekendir. " demiş.
ulan gülmekten şeyettim.
kediye de ahlak dersi verdiler ya bu sözlükte, artık ölsemde gam yemem.
serseriliktir. senin anana bacına yapsalar iyi mi ?
empati yapmayanların göstereceği davranıştır.
Bu ahlaki değerlere olan hassasiyetini keşke tecavüzcüler, çocuk istismarcıları söz konusu olduğunda da göstersen...
Gözümle şahit oldum. Amca elinde değnek ile hayvanları koavalıyordu. Mahallenin namusu falan birşeyler diyordu ama gülmekten duyamadım tam.