bugün

Bu da günah arkadaşlar ah alıyorsunuz.
neyi bekliyorsun müslüman.
Yazıyor ama sana değil.
Başkalarıyla yazışıyor.
kuzeni girmiştir belki.
Bize de yazılır elbet

Hayırlı bir kısmet.
sana cevap vermeyip başkalarına yazıyor. bekleme yol al birader. ben bekledim bi bok olmuyor.
Küfür edilesi bir durum. Sövmekte haklısınız. Size çevirimiçi olmayanlara sizde çevirimiçi olmayın.
naapsın adam yarak kürek mesajlarınıza bir şeyler uydurmaya çalışıyordur.
Sana vermek istemediği içindir.
Sevgilinse içini karıştırması doğaldır. Böyle bir sevgilin varsa koy götüne rahvan gitsin.
Belki yazmamaya programlıdır.
Zamanında bende böyle bir durumda olmıştum sonra dedim o umursayıp yazmıyorsa sende yazma bir daha .
Sonuç : Şuan hiç yazmıyoruz birbirimize .
çünkü seni umursamıyordur bu kadar basit.
Klavyesi bozuktur kanka yoksa neden yazmasın ki.
Bu durumun verdiği duyguyu en son 2006 yılında yaşadım. O zaman msn de beklerdik verilecek cevabı, ne dinliyorum özelliğinden şarkı üzerine şarkı değiştirirdik.
Çalıyor ama çalışıyor.
(bkz: sikimde değilsin)
Ağla rahatlarsın.
belki somnambulisttir beklenen kişi bu kadar da histerik olmayın, bardağın dolu tarafına bakın dolu.
zeki ama çalışmıyor gibi bir şey bu.
1.klavyesi kekeme olmuştur,
2.klavyesi iş bırakma eylemi yapmıştır
3.klavyesi mitinge gitmiştir.
4.parmaklarında zona çıkmıştır.
5.hepsi
6.hiçbiri
Geçen sene, En son entrysi 6 sene önceye ait birini gördüm online listesinde. Zall ın ibneliklerinden biridir diye mesaj attim, suphanallah! anında geri döndü. Anında bir de ha..

Muhtemel whatsapp ı bahsediyorsunuz ama, pek kullanmıyorum. başlıkla ilgili akĺima gelen bu.
5- 10 kişi toplayıp meydan dayağı atacaksın.
Eğer cevap verilmezse sizde zorlamayın kardeşim. Gurur bunu gerektirir. Merhaba diyene merhaba net.