bugün

yolda kalınca kıymeti bilinen işi bitince unutulan kimselerdir.
onlar da bunu bildiği için fiyatlarını da buna göre yaparlar.
https://www.cekici.com/
sabahtan beri trafik polisi çekicileri araba çekip duruyor önüne gelen fakir orta geçimli aile arabası hemde usulsüz olarak tespitim bu yönde devlete para lazım demek ki yine fakirleri orta geçimli aileleri sömürüyorlar.
Romörk ve yarı romörtları çekmek için imal edilmiş oaln ve yük taşımayan motorlu taşıtlardır.
kayar kasa ve ahtapot olmak üzere iki cinsi mevcut bulunan, bunların dışında mercedes axor, renault premium gibi kendisi de çekici olan araçlar için vinç tarzı da bulunan kurtarıcı araç türü.

her gün, minimum günde 8 saat muhattap olduğum firma yetkilileridir aynı zamanda.

(bkz: kayar kasa bir çekici yönlendirsek aracınızı alabilir miyiz?)
güya yanlış yere park etmiş arabaları çeken araç. lakin geçen dün gördüm ki arabayı çekerken kendisi de yanlış yere park etmiş. trafik felç zaten bi gidiş bi geliş yol. bir tarafa zaten full araba park edilmiş, çekici de yolun ortasında durmuş. her işimizi de sembolik olarak yapmasak olmaz. hani maksat muhabbet olsun, ben çekiciyim bir şeyler çekeyim ne olursa olsun. bu insanlar sizi çekiyor ya, helal olsun ne diyim.. çok sabırlı bir milletiz.
aracınızı usulsüz park ettiğiniz yerden çekip belediye parkına bırakır.sonrası bir işkenceye dönüşür.
çekici değildir oldukça iticidir efendim.
aracınızı usulsüz park ettiğiniz yerden çekip belediye parkına bırakır.sonrası bir işkenceye dönüşür.
çekici değildir oldukça iticidir efendim.
alımlı kişi.
görenlerin diğerlerinden kolayca ayırt edip, farkettiği. insan diyelim biz ona. bu tanıma göre demek oluyor ki çirkin bir insan da çekici olabilir. öyledir. ayrıca sadece görünüşüyle değil yatpığı bir çok şeyle çekici olabilir bir insan.

çekici kişi bir ortama girdiğinde birçok kişi tarafından farkedilir. ya çok olumlu ya da olumsuz önyargılar oluşur o kişi hakkında.

çekici insan, yeni bir camiaya girdiğinde kısa sürede tanımadığı insanlarla haşır neşir oluverir. çevresi geniş olur genellikle.

çekici birisine karşı anlayamadığınız çekim gücünüz oluşur. neden böyle hissettiğinizi düşünürken bu duygu bu his daha da pekişir içinden çıkılmaz bir hal alır.
karşı cinsler arasında kullanılan bir terimdir. hakkında konuşulan kişiye duyulan sempatiyi belirtir.
bildiğimiz tır'ın ön kısmında bulunan römork veya yarı römork taşıyan motorlu araçtır.
(bkz: ilgi çekici)
(bkz: çekiç)
*
(bkz: dikkat çeken araç)
iticinin zıttı olan, kendine bağlayan cins...
esenler'de arkasında "bazıları çekici sever" yazısını görüp kopmama sebep olan, kurtarma amaçlı araç türüdür.
açık ya da kapalı dorse'yi arka tarafında bulunan mıknatıs vasıtası ile çeken ağır vasıta.
ülkemiz insanı genellikle kendisini tır olarak bilir ve söyler.
son yıllarda üretilen modelleri lüks bir otomobil kadar konforludur.
tüm uluslararası yollarda ülkemizdeki "d" sınıfına muadil sürücü belgesi ile kullanılabilir.

(bkz: tır)
(bkz: kurtarıcı)
çekiç-i (bkz: çekiç) (bkz: ismin i hali)
yanlış yere park etmiş araçları çeken araç..
şey mıknatısı.
şey.
albenisi olan.
alımlı
Çekme işini yapan.
güncel Önemli Başlıklar