bugün

küfür edince cekici oldugunu sanan moloz kadin dan yeg ama cekici oldugunu sanmayan gercekten cekici olan ama bunu komikligine baglamayan ya da sadece komik oldugunun farkinda olmayip kendini cekici bulan kadindan kötü durumda olan kadindir.
yonja'da elini sallasan çarpacağın bollukta var olan kadın tipi. genelde dudaklarını büzüştürerek poz verirler filan. hA, bir de başı yana doğru eğmek farzdır. çok seksi olduklarını düşünüyorlar galiba.
(bkz: ben dönyanın en seksi garısıyAM)
(bkz: seda sayan)
(bkz: senden çok var)
gözlerini kısarak sigara içen kadındır.
(bkz: feristah)
insanların hiçbir tecrübeleri olmadığını sanarak, saçma sapan sadece kendi bildiğine inandığı triplere giren ve karşısındakinin dayanamayarak çaktırmadan güldüğü kadındır.
(bkz: lerzan mutlu)
(bkz: kazulet)
şöyle düşünen kadınlardır:
kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır
o zaman erkekler de kendini güldüren kadınlardan hoşlanır
hem zaten eğlenceli olmak=zeka=çekicilik

fakat bu düşünce gerçek olmaz ve kadın sadece komik olduğuyla kalır
ve kendini çekici göstermeye çalıştığı kişinin bir nevi buddy'si olur.
"evden çıkarken aynaya hiç bakmamış mı bu?" denilen kadındır. malesef ki baharın da gelmesiyle etrafta bolca gözükmeye başlamışlardır.
(bkz: kaşar)
aşırı makyajlı, uyumsuz kıyafetli, ağır parfümlü, göğüs dekolteli basit kadındır.
edit: bunları yapan kadın basittir ve kendini böyle zannediyordur demek istemedim.
takıp takıştırıp, noel ağacına benzeyen kadındır. kendinizi, birinci sınıf gazinoda, assolistle karşı karşıya gibi hissedersiniz.
çocuk taklidi yaparak konuşmaya çalışan kadın
ağzı gözü bir tarafa kayar
ben çok safım masumum imajı mı vermeye çalışırlar acaba.
birisinin o kadına ayna vermesi lazımdır.
(bkz: tuğba ekinci)
(#1389500)
taktığı türbanla hiç uymayan, garip garip "moda(lar)"* uyduran, kendisini gülünç duruma düşürdüğünü anlayamıyan* ve yoldaki insanların kendisine karşı olan bakışlarınıda "- ayy ben çok güzelim... o yüzden herkez bana bakıyoo" gibi yorumlayan mal kadındır.

(bkz: petuk)
seda sayan, su aralarda hulya avsar.
çekici görünmeye çalışırken yaptıgı yapmacık davranışlar sonucu komik duruma düşen kadındır .
bkz: giysu allah belanı vermiş olmalıydı .yarattı takip etmedi seni.