bugün

demet akalın adlı şahsiyetin iğrenç şarkılarından birinin iğrenç sözleridir. mutlu olan herkes el kaldırsın kutla kutla kutla diye devam eder bu şarkı.
ilk duyduğumda hönk diye kalığım şarkı.
gece gece kafayı tırlatmak isteyenler şu linkten demet akalının iğrenç fotolarıyla birlikte dinleyebilirler şarkıyı:

http://www.youtube.com/watch?v=QQPiPuusN28

not: şarkıyı dünledikten sonra oluşacak hasarlardan(hayatın anlamsız olduğunu düşünme,kendinden başka diğer insanların mal olduğunu düşünme gibi) ben sorumlu değilim.
'hızla hızla hızla' kısmını, bir mağazada dinleyen 3 arkadaşın da aynı anda 'zıpla zıpla zıpla' diye anlamasına sebep olan ve mal gibi birbirlerine bakışmalarına sebebiyet veren şarkıdır.
Hande yener'in demet akalin icin yaptigi yorumun hala gecerli oldugunu tekrar ispatlayan sarkidir."Bakkal muzigi yapiyor!"
çekemeyen aramızdan ayrılsın hızla hızla hızla
hızlamayan ipne olsun diye devam edesim geldi..
kafiye olsun diye yine müzik sanatı'nın taaa ebesinin hatırını soran şarkılardan birinin sözleri.
çekemeyen adamın senin mutlu gününde ne işi var? bu bir. ikincisi hadi geldi diyelim o kadar insanın içinde ben seni çekemiyorum diye niye el kaldırsın, salak mı bu adam?
düşünün azcık da ondan sonra yazın şu şarkıları bilader. *
mutlu olan herkes el kaldırsın kutla kutla bölümü daha saçma olan kafiye için yazılan demet akalın şarkısıdır. Sözlere bakmasak fena değildir.
güncel Önemli Başlıklar