bugün

orospuluktur. kişilik orospuluğu.

allah yardımcıları olsundur.
Teknoloji bağımlılığıdır.
En tehlikeli hastalik egodur benim gozumde.
hiç şüphesiz yalandır ulan ulan sözlük çok dertliyim Insanlar çok yalancılar. Uzaktayım diye göremiyorum sanıyorlar. Yakınlarında degilim diye söyledikleri yalanları anlayamayacağımı sanıyorlar. Halbuki çok iyi görüyor ve anlıyorum. Ben kendimi burada yalnızım zannediyordum meğerse ben dışarıda yalnızmışım. Kimseye güvenilmiyor aq hayatında. Hiç kimseye
(bkz: ilgi orospusu)

ve tıp henüz çare bulamadı...

edit: orospunun birinin nasırına bastık zaar.*
Tek kelimeyle cehalettir.
iletişimsizliktir.
Strestir.
Sosyal medya bağımlılığıdır.

Yolda giderken ellerinden telefon düşmeyen ergenleri gördükçe üzülüyorum, nereye gidiyor bu nesil böyle? Justin Bieber a benzemeye çalışanlar, havalı olmak uğruna rezil olan tipler..

Allah sonumuzu hayır etsin.
1900'lerde materyalizmdi, 2000'lerde egoizm olacak gibi gozukuyor.
(bkz: hayal obezliği)
Empati eksikliğine bağlı yobazlaşma cahilleşme.
kibir dedim entry nerde dedi, böyle uzattım bende.
Telefon. Tık tık tık ne anlıyosunuz bundan anlamıyorum çocuklar. Biz küçükken ne oyunlar oynardık siz bilmezsiniz tabi zamane çocukları. Siz anca dört duvar arasında tık tık tık başka bişey yok.
Korkularımız.
Sanal dünya bağımlılığı.
insana insan gibi davrananlar. Valla s.kiyirlar anında.
(bkz: putçuluk)
cehalet, okumamak, araştırmamak, din allah diyenin peşinden koşmak.
Kendini vazgeçilmez sanmak.
cehalet.
Bedensel olarak kanserdir. Allah düşmanımın başına vermesin.

Ruhsal olarak kindarlık ve yalancılıktır. Allah iyi insanları kindarlardan korusun.
(bkz: koltuk sevdası)
(bkz: para hırsı)
(bkz: yalan)
Ne olursa olsun iyi bir insan olmaya devam etmek. Bu hastalık size herşeyinizi yavaş yavaş kaybettirir. Dikkat edin, erken teşhis koyun ve acilen fırlamalık yolunda emin adımlarınızı atmaya başlayın.
Herkesin her şeyi bildiğini zannedip bi halt bilmemesi.