bugün

arkadaşlar bugün size acı ve bir o kadar da trajik bir hikayeden bahsetmek istiyorum. gerçek çağla şikel, alişan'la birlikte katıldığı programda göğüsleri göründüğü için ülkeyi terk etmiştir.

bakın uydurmuyorum çünkü elimde belgeler var.

bunun üzerine alişan ve ekibi kara kara düşünüp çaüla şikel'e çok benzeyen birini bulmaya çalışırlar ancak aradıkları manken ne yazık ki türkiye sınırlarımızda bulunamamıştır. alişan'ın yakın arkadaşı tayland seyahati sırasında bir kızı gözüne kestirir. kız aslında köyde kölelik yapmaktadır.

alişan ve ekibi kuzey tayland'da padaung kabilesi'nden bir kızı satın alır ve türkiye'ye getirir.
çünkü kuzey tayland'da boyun uzatma geleneği yüzyıllardır gelenek halinde devam etmektedir.

bakın capsler ve dediklerim ortada. elinizi vicdanınıza koyun şimdi o kadar yazdık yalan söyleyecek halimiz yok herhalde değil mi?

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

uyu güzel ülkem. uyu türkiyem!
gördüğüm anda şoka sokmuş boyundur.

(bkz: ben şok ben vefad ben iptal)
(bkz: bu kadar gülecek ne vardı)
(bkz: yossi kohen)
tayland ta yaşayan bir köle türkçe konuşmayı nerden biliyor sorusunu akla getirmiştir.
tayland'dan köle getirip tömer'de türkçe öğretmişler.
tayland büyükelçiliği konu ile ilgili olarak 1.15'te açıklama yapacağını bildirdi.
memlekette bir sürü sorun varken tartıştıgınız şeye bakın güldürdünüz.
boyundan uzundur. rivayete göre yediği bir şeyi 2 gün yemek borusunda tutabiliyormuş bence bu yüzden kilosu güzelliği hep yerinde
Vücudun yarısı boyundan ibaret. Zürafadan hallice olan boydur.Bide o boyla 20 cm topuklu giymiyor mu ay sen ne igrencsin öyle.
Gerçek çağla memelerinin açıldığı gün ortadan kaybolmuştu. Onun yerine geçen yahudi iş adamı yossi şikel her karede sürekli gülüyor ve boynunu gösteriyordu.

Bu kadar gülecek ne vardı?
güncel Önemli Başlıklar