bugün

kilo almaya başlayan er ya da hatun kişinin kendi kendine aldığı kararlar içerisinde ilk 3'e girendir. Bazısı cool olmak için de yapar bunu ama onları ciddiye almaya gerek yok, 3. bardaktan sonra şekerliye dönerler.

Ben mi?

Yalnızlığı seviyor musun diye bana mı soruyorsun?
Ben ki çayı bile 2 şekerli içerim, birlikte erisinler diye. *
(bkz: şekeri bırakan adamdaki tadını şimdi aldım tribi)
Evveli acı, sonrası tatlıdır.
artık şekerli çay içememeye başlamakla eşdeğerdir.
2 haftada alıştığım durumdur güzeldir hoştur, kahveyi de şekersiz içmeniz tavsiye edilir.
başlamasına başlanır fakat devamı bi türlü gelmemekte. alışma süreci çok sancılı geçer.
artık iyi çay ve kötü çay arasındaki farkı çok daha fazla hissetmektir.
alışana kadar mide bulandırır.

yolun yarısında dönmek veya hiç çay içmemek gibi sonuçlar doğurabilir. kahvaltıda portakal suyu, işyerinde ballı yeşil çay tercih edilir.
ilk aşama da açık çay tercih edilmeli. ayrıca şekersiz çay yanında tatlı kurabiye, kuru meyve yenilmesi de şekersiz çaya alışmadaki süreci kolaylaştırır.
ılk zamanlar bıraz tatsız olsada sonradan alısıyorsunuz ve çok faydasını gorebılırsınız. Tecrübeyle sabittir.
şekersiz içilmesinin daha yararlı olduğu sanılmaktadır ancak zararlı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır .
"Hiçbir bardakta Dudakpayı bırakmadınız bana Bir kaşık sesini Bile çok gördünüz Şekersiz içerek Çaylarınızı" dedi sunay akın.
çay ile başlayan bu serüven daha sonra kahve ile devam eder.