bugün

hem toptur hem de şeker hastasıdır bu eşşoğlu.

(bkz: ironi yaptım yer misin)
fazla kaloriden toplaşacağına toplarlak bir erkek olacağına, sağlıklı olsun, top desinler iyidir.
top mop ama bursalı berkecan abimiz ağzının tadını biliyor maşallah. çay şekersiz içilir kardeşim. hepimiz berkecanız hepimiz topuz. * en büyük top berkecan abimiz.
kişiliğini bilemem ama yapay şeker insan için çok tehlikelidir ve bu insan bunun bilincindedir.yine de top olmasını engellemez.
belki de şişmandır ve zayıflamaya çalışıyordur.
çok absürt bir tespittir. kesinlikle katılmıyorum.
çaya 8 şeker atarım. merhaba kızlar.
erkek adam çayı şekersiz içer ulan..

bebe miyiz şeker peşinde koşacaz bu yaştan sonra..

seni götürmüşler inşaata, vermişler eline ağzına..

şekeri yani..
şekerli çay içmenin kas gelişiminin önündeki en büyük engel oldugunu bilmeyen hodbin söylemi, kalori artar meselesine gelince evet kalori artar ama o şekilde alınan şeker karaciğer tarafından göbekte yağa çevrilir, vücut geliştirme sporunda bile kardiyo hareket yapmayan kişilerde şekerli çay içilmesi yasaktır.
küpe takan erkek toptur kafasından sonra beklediğim türk toplumu kafası.
Çok şekerli çay içen erkek de maço mu oluyor, sorusunu beraberinde getiren önerme.
çirkin bir önermedir.

ben direk şeker içiyorum kızlar?
vay be bunca yıldır çayı şekersiz içerim. vardı bi gariplik demek sebebi buymuş.*
saçmalığın daniskasıdır. Birde önerme falan kurmuşlar akıllarınca. çayı şekersiz içen erkek topsa sizin mantığınızla şekerli içen erkekte lolipoptur.
saçmadır. şekerin ne kadar zararlı olduğunu biraz araştırırsanız kendiniz de öğrenebilirsiniz. hele ki günümüzde kullanılan doğal yollarla elde edilmeyen şekerin. asıl çay da şekersiz içilir. 1 bardak çayın içine içine 6 tane şeker atıp şerbet içip erkek diye ortalıkta dolanan adamlar da varsa zaten diyecek pek bir şey yoktur. ya da sporcudur saatlerce uğraştığı şeyi bir şeker uğruna yitirmek istemez. şekerle içiyorum yeaa, şekersiz çay içenler topoştur diye geçinirken o topoş dediğin adam baklavalarını kızlara yalatır. bundan da haberi olmaz.
güncel Önemli Başlıklar