bugün

7 entry girip bir köşeye attıktan bir süre sonra mail'inde yazar olduğunu gören yazardır.

çok özel bir şey ise yazık olmuştur. *
çocukluğunu yaşayamayan yazardır.
4. entryden sonra, ne olduğunu anlamadan, arkadaşının yazar olmuşsun demesiyle yaşanan durumdur.
girdiği ilk 20 entryden sonra hemen yazar olan, günlerce haftalarca belki de aylarca sol kolona hasretle bakmamış yazardır. *
sırf bu özlemledir ki; birçok yazar çaylak olabilmek için moderasyonundan, yazarlarına kadar kasıtlı laf atarlar. yoksa kesinlikle zerre kadar kötülük geçmez içlerinden. moderasyon bu hareketi değerlendirir ve yazarların çaylaklık konusunda ki ikinci baharını başlatan işe el atarlar.

(bkz: çaylaksınız)
acı çekmenin ne olduğunu bilmeyen yazardır
fantastik duygu silsilesi harıl harıl bi oraya entry bi buraya entry ulan daha yazacak yer yok mu derken hoooop genç sen artık yazar oldun gibisinden bi msj gelir mutlusundur gözlerin dolar anlatamazsın o andaki hüznünü o anda sarılacak birini ararsın bulamazsın. olmadık yerde duygusallaşmak
benimde içinde bulunduğum durum . çaylak oldum mu olmadım mı belli değil . ama tanıdığım birieri var 94 entry ile en uzun çaylaklık dönemi geçiren yazar arkadaşım (bkz: dave mustaine)
tam çaylaklığın ne olduğunu öğrenmek için sözlük yasalarını kurcalarken birden bire "yazar oldun" mesajı alıp sevindirik olan yazar modelidir.
o değil de 10. entry tam girilmişken lönk diye çaylaksınız safsatasının bir anda kalkıp zall dan mesaj almak.
isim listesinde bendenizin de naçizane ismi bulunduğu oluşum.
gençliğini yaşayamadan evinin hanımı olan kadın gibidir.
5. entryi yazar olarak girmek *
ne olduğunu anlamadan yazar olmak
bundan çok mutlu olmak
11. entrysini girerken**** yazar olduğunu fark eden çiçeği burnunda uuserı da kapsayan yazar modeli.**
bir de hiç çaylaklık yaşamayanlar var..benim gibi..ilk açıldığında yoktu öyle şeyler..çattadanak yazar olup , sövüp sayabiliyordun dilediğine..şükür geçti o günler..ama güzeldi lan..
nikinin altına yeni bir çaylak hoşgelmiş yazan yazarı hemen ardından edite zorlayan yazardır.
(bkz: 6 4 r 1 s h nerde lan)
1. nesil yazar modelidir. efendime söyleyeyim biz hiç çaylaklık yaşamadan yazar olduk. hey gidi günler. *
(bkz: caylakligi doya doya yasamak)
efendim ben şöyle izah ediyim.. bizim zamanımızda sözlüğün yeni açıldıgı dönemlerde * çaylaklık falan yoktu.. elini sallayan sözlüge girer, sözlüge girdiği gibide entrylerini sıralamaya başlardı.. * yani özellikle birinci nesil yazarlar şöyle adam gibi çaylaklıklarını yaşayamadılar.. çok yazık oldu.. çok.. * *
(bkz: fleary)
sanırım ben baya iyi bir çaylak geçirdim dedirten başlık**