bugün

yazar olmadan önceki çaylaklık sürecinden sonra kaliteli ve formata uygun entry ve başlıklarıyla çaylaklığa düşmeyen yazar modelidir.sözlüğe son zamanlarda kompozisyon yazamayacak kişilerin yazar olarak alınmasıyla bu gruba giren kişi sayısı azalma göstermiştir.
mutlu mesut bir yazardır aynı zamanda...etliye sütlüye karışmıyor olma olasılığıda vardır...
moderatörünü seven, *mlı g*tlü başlıklara entry girmeyen, hümanist yazardır.
gozunden opulesi saglam yazardir.hirsinin kurbani olmayan yazar turudur.
bir de 60 entari girip çaylaklıktan kurtulamamış versiyonu vardır bunun
(bkz: baz)
objektif, kaliteli, sözlük formatına uymaya çalışan ve düşüncelerini düzgün bir şekilde ifade eden yazarlardır.olmak olmamak kadar da normaldir ayrıca.
sırasıyla yazar mod caylak ve tekrar yazar.
(#375366)
caylaklıga düşmemiş yazar yoktur,
caylaklıga düşmeyecek yazar vardır. *
(bkz: Allah düşürmesin)
bu başlığa (bkz: ben) diye entry girecek kişinin bir daha bu kategoriye giremeyeceği kategori.
(bkz: bir ikinci lig olarak çaylaklık)
yanlış yapmamış yazardır. 6 kere çaylak olmuş birisi olarak diyorum ki sakın tahrik olup birilerine laf koymayın zira anında çaylaksınız.
geçtiğimiz hafta beş gün karartma uygulanmış bir yazar olarak bu başlıkla bir ilgim alakam yoktur.
tanım olarak: sözlük formatına aykırı bir harekat katılmamış, provakasyona gelmemiş yazdır. Lokumdur. Cilloptur.
ayrıca,
(bkz: kötü yola düşmemiş yazar)
(bkz: alnından öpülesi yazar)
birçok sebebi olabilecek olan yazardır.
var olup olmadığı bilinmiyorken varlar ise eğer sayılarını merak ediyoruz. *
bünyem çaylaklığı o kadar benimsemiş durumdaki çaylak olmamış yazar görürsem düşüp bayılabilirim heyecandan. *
boş kümedir. çünkü her yazar zamanında bir çaylaktı.
(bkz: ben hiç günah yapmadım),
mutluluk filminden bir özgü namal repliği.
hiç çaylak olmaması çaylak olmayacağı anlamına gelmez. *
not: bu başlığın altına entry girenler her an için çaylak olabilir. *
yazar olarak sözlüğe dahil olduktan sonra çaylak olmamış yazardır. misal olarak kendimi göstermem gerekirse polemiğe de girdim, az entry de yazmadım fakat formata uygunluğu bozacak bir entry ile polemiğe girmedim ayrıca kimseye hakaret veya küfür etmedim.
(bkz: yapmamış olmam yapmayacağım anlamına gelmez) *
bildiğin ibrahim zübükzadedir. rüzgar ne taraftan eserse o yöne uçan düşünce ve fikirleri hep başkalarını tatmin edici, hep şakşakçı zihniyettedir bu adam. kısaca sözlüğe ne hayrı vardır ne de zararı.
(bkz: dış kapının mandalı) *
aa bu benim lan*
çaylklığı üye olduktan sonra yazması gereken 10 entrynin süresiyle kısıtlı olan.
eleştirileri açık dille ama uygun biçimde yapan yazarlardır.
yazar değildir.
muhtemelen 5. nesil yazardır.
(bkz: ben)
sözlüğün en iyi neferlerinden olup adam gibi adamlardır, çaylak olmayı meziyet sanmaz çaylaklık basitlikce yazan kişilere yapılır diyerek, kendini çaylak olmadan insan kendi düşüncelerini caktırmadan bu şekilde yazar diyerek bir nevi çakal yazarlardır açıklamam gerekirse bunu, ben olarak da diye bilirim...
güncel Önemli Başlıklar