bugün

ota boka çaylak yapan terminatörlere yapılan bir duyurudur. haksız yere çaylak yapıyorsunuz, bari nedenini açıklayın da gülelim!
''yaran çaylak yapılma nedenleri'' diye bir başlığa vesile olmaz ise ne olayım. herşey olurum sizin için be. sizi mi kıracam. asşdlsaşdlasd...
Kesinlikle şart olan uygulamadır.Neden mi?Çünki çaylaklık verdiğiniz kişi hatasını öğrenmedikçe ona verilen cezanında bir anlamı yoktur.
gereksiz kampanya. insan gibi sorduğunuzda insan gibi cevaplar geliyor. kendimden biliyorum.
kimi sözlüklerde silik pozisyonuna düşmüş yazarlardan modesrasyonun haberi yoktur. haliyle insan merak eder kim sildi niye sildi diye.
önümüze geleni alırsak nice oluruz diyerekten antisini başlatabileceğim kampanyamsı.
çaylak yapmadan önce bir defa dahi olsa uyarı yapılması da oldukça mantıklı zira tak diye çaylak yapılmak pek hoş bi durum diil.
(bkz: bir derdim var)
--spoiler--
birader çaylak yapıyoruz ayağını denk al
--spoiler--
bu gibi kampanyalar yonetimin asla sikinde olmaz. bu sebeptendirki gereksiz bir kampanyadır. zira moderasyon ister çaylak yapar ister silik yapar kimse buna karışamaz itirazda edemez.
(bkz: sözlük kararlarına karşı temyize gitmek)
Çaylak olduktan sonra süresini bilmek daha önemli. Zira itiraz etsen senin benim gibi kendi halinde takılan yalakası olmayan kişileri haksız çaylak yapsalar bile düzeltmezler. En azindan süreyi söylemeleri lazım ama. Bilmiyorum herkeste öyle mi bende çaylak olunca telefon numarası girmemi isteyen bi ekran çıkıyor ve çaylaklık boyunca hesabımı kullanamıyorum. Eskiden böyle değildi. Bu düzelse aslında yeterli.