bugün

genelde entrylerini tematik giren, kimse okumasın, kimse oylamasın amk ne gerek var ki? diye düşünen yazar için sorun olmayacak hede.*
boşa kürek çekmek atasözünün akıllardan çıkamamasına sebep olur bir süre.
banyoda şarkı söyleyip erol köse tarafından keşfedilmeyi beklemek kadar zikiktir.
saçmalıktır. kendi kendinize gülersiniz. ulan modlar ulan modlar. evet.
valla dünyanın en boş işlerinden biridir. boşu boşuna yazıyorsunuz hissi verir ve insanı hayattan bezdirir. *
Su an yaptigim sey. Bosu bosuna parmak yormaktır.
(bkz: bakın bu dramdır)
Sözlük kültürü çok değişti. Bu kararın geri alınması gerekiyor. Komisyon kuralım.
Çaylakken entry girmek mesela sevdaya dahil mi..

Sjsh
tahminimce ilk uzun bir entry giriliyor. çünkü çaylak iken 40 karakter aşağısı giremez. ardından girilen entryi editliyor. böylelikle gözükmesi sağlanıyor. tabi emin değilim sadece tahmin.
Çaylakligi uzatabilecek eylem olabilir lookin bacim, dedigim.
dandik mobil uygulamanın bir dandikliği..
kaç zamandır miyavlıyoruz düzeltin şu boku diye..
hep geçiştiriyorlar efendiler..
herkes bilsin ve kullansın bu hatayı bence belki yeni sürüm çıkartırlar bu sayede..
tam anlamıyla benim yaptığım şeylerden birisidir.
milyonların bacısının olmadığı yerde lookine göt derlermiş.
tam enayiliktir. acayip eğlenceli ama kimse görmüyor falan. evet.
Sözlük içi konularla trollükle vakit harcayanlara saçma gelmesi normaldir. Zira onların yazarlıktan anladığı malakça yazılar yazarak salak olduklarını ispatlarken milleti sinir edebilmektir. Ama yazarlıktan anladığı sözlüğe bilgi aktarmak olan birine bu durum farketmez zira bilgi ve düşünce içeren yazıların sözlükte değeri yoktur zaten okunmaz ve oylanmaz.
insanı yoran hede. Ne manası var ki diye düşündürtür. Görünmez olmaktır bir nevi.
Çaylağa boşuna yazıyormuş hissi veren sorunsal.
Öyle kendi kendine, kimsenin görmediğini bilerek yazmak çok mantıksız ve heves kaçıran bir olay. Sözlükte kalıcılığı azalttığına da eminim.
ben yazıldığını bilmiyordum. bilsem yazardım ve sizlere çaylak olduktan sonra nerelere gittiğimi paylaşayım.
yasak olmayan bir eylem.
yasak değildir.
yasak olsaydı yazar olamazdık.

güzel söz oldu.
güncel Önemli Başlıklar