bugün

sözlüğe yeni giriş yapmış ya da çaylaklık cezası almış yazarların, çaylaklık dönemi içersinde sözlükle ilgili edindikleri izlenimler.

efendim öncelikle çaylak olmamı sağlayan (bkz: Lampyridae) hanım kızımıza teşekkürü bir borç bilirim. sayesinde muhasebedeki diğer arkadaşın tatilde olduğu dönemde sözlüğe yazmayarak işlere konsantre olabildim.

bir de yedi aydır içinde olduğum bu sözlüğü içinde olup dışarıdan biriymiş gibi izleme şansım oldu.

1-) küfür edecekseniz amk bsg ..kerim değil direk yazın. direk yazdığınız zaman şukela olma ihtimali yüzdelik dilim içersine giriyor. öbür türlü entryinizin silinmesi söz konusu olabiliyor.

2-)uludağ sözlükte zannedildiği kadar [kemalist jargonla söyleyeceğim ] yobaz yok.
kimi başlıklara verilmeyen cevaplardan bunu anladım.

3-)birinci ve ikinci nesillerde ihtiyarlaşma belirtileri görüyorum. zirve mi yaparsınız, 3 e 3 basket maçı mı yaparsınız bilemem. haliniz hal değil.

4-)sözlük meşhurları konu islam olduğu zaman acayip derecede cahiller. bunun için sözlük meşhurlarına islamı bilgiler kursu açmayı düşünüyorum.

5-) ulu moderatörleri asil insanlar yüce varlıkların sözlük formatına dair sıkıntıları var. ya da bir derdim varda ya verdikleri cevaplarda yalan söylüyorlar.

6-)sözlük sahibinin olmadı moderatörlerden birinin kürt ve arap iki kişiyle başından geçmiş kötü bir anısı var. tamam insanların geçmişine saygı duyuyoruz, kimsenin topu inşaatlara kaçmasın istiyoruz, ama güzel kardeşlerim sizin küçüklükten miras travmalarınızını burayı atsızcılar.com un muadili yapması gerekmiyor değil mi?

7-)şukelalar meselesine bir eğilin. yiğit özgür görmekten usandım. hatta bir ara yiğit özgür esprileri başlığını kompile eskileme operasyonu yaptım. ilk sayfada pes ettim. * kardeşim kimi espiriler iki üç kere yazılmış. yeter lan.
çaylak olmakla beraber farkedilen gerçeklerdir.
özel mesajla neden bu kadar dolu olduklarını soramayacak olmanızın getirdiği özgüven ile birlikte.
sizi çekemeyen diğer yazarlar nick altınızı negatif entryleri ile hortlatır. atılabilecek bütün çamurları atarlar.
dedikodunun başka türlüsü gibi durumlar ortaya çıkar.
güncel Önemli Başlıklar