bugün

formatın hiçe sayıldığı, alanen bir kayırmacılığın yapıldığı, keyfiyetin baş gösterdiği ve arkası olan yazarların at koşturduğu bir sözlükte yazar olmaktansa çaylak olmak daha onurludur. kimseye küfür etmeyen, kimseye hakaret etmeyen kişilerin çaylak yapıldığı * * * ancak bunun aksini yapanların çaylak yapılmadığı bir sözlükte çaylak olmak şereftir. sanırım moderasyonun kafası karışmış. ya bir açıklama yapın * yada lütfen beni çaylak yapın...

edit: an itibari ile bu entry hükümsüzdür. moderasyon gerekli gördüğü kişileri sözlükten uçurmuş, ve/veya çaylak yapmıştır. ve tekrar diyebilirizki:
(bkz: moderasyon tarafsızdır)
aramızda isim vermek gibi olmasın (corpsebride) gibi uzun zamandır bekleyen çaylaklarımız varken, bence bu arkadaşlara küfür etmiş gibi olan istektir. çaylaklık kötü şey.
"cylk" yazıp bosluk bırakın, mesajınızı moderatöre yollayın, sizi caylak yapalım.

(bkz: uludagsozlukcell)
yazar olmanın kıymetini anlamak için her yazarın sözlükte en az 3 defa olması gereken sözlükte her şeyden mahrum olma durumu.. bilmem ne kadar anlatır ama kısaca:
(bkz: aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış)
(bkz: yazar olan kişiler kendini forumda sanırmış)
zor olan bir olgu değildir, matah birşey olarak algılamamak lazım. formatı delin yeter.
(bkz: kaşınmak)
bütün uğraşlarına rağmen çaylak yapılmayan yazarın isyan ile haykırışıdır.

yahu sözlükte o kadar yazar çaylak oldu, efsanevi muratarikan bile çaylaklıktan kurtulamadı, bilirizki iyi yazarların yolu hapishanelerden geçer. sözlükte de çaylak olmayana yazar demezler. o büyükler arasına katılmak için sözlükte yapmadığım kalmadı. sözlüğü hackleyeceğimi bile söyledim ama o büyükler arasına katılmak bir türlü bana nasip olmadı. artık dayanamıyorum.

beni de artık o büyükler arasına katın ALLAHSIZLAr.

(bkz: moderatörlerin peygamber sabrı)

-koviyormisin ağam?
-kovmiyorim ulan kovmiyorim.
yazar: çaylak olmak istiyorum.
moderasyon: eğer çaylak olmak istiyorsan bize mesaj atman yeterli. gereğini yaparız.*
(bkz: aferin çok iyi düşünmüsün)
format ve ben

la la la la

birbirine sirti dönük sen ve ben

la la la la la la

baslık acan, entry giren bir yazarim ben

la la la la la

bilmem anlatabiliyor muyuM?

la la la la

caylak olmak istiyorum yapiyor musun?
formati deliyorum yapiyor musun?
özel mesajda hakaret ediyorum yapiyor musun?
kasindikca kasimiyor musun?
cevap ver mod duymuyor musun
peki öyle olsun.

gufte: mulayim
melodi: kan ve gül
(bkz: beni seç beni seç)
(bkz: şansını fazla zorlama)
iki kişinin bildiği sır değildir

edit: keklik gibi ganadını gırarlar...
bir kısım manyak yazarın, büyük bir şevkle icra ettiği eylem.
ülkenin geleceğinden endişe etmek normal. genel olarak başlıklara bakınca büyük çoğunluğun dertleri belli. açlık, yokluk yok. her şeyimiz tam demek ki millet uçkur davasını konuşuyor devamlı. hiç yapmadığım bir şeydir bu tür sitelerle uğraşmak. ilk üç günden sonra sıktı.
çaylak olmak istesem mod dostlarıma rica ederim istediğim süre kadar çaylak verirler.
ama kahvelak olmak istememek.
tanım: bir istek.
çaylak olmak için ne yapsam diye düşündürür.
güncel Önemli Başlıklar