bugün

anlam veremediğim bir eylemdir. heralde en büyük becerisi budur ondan mı böyle davranıyor anlayamadım.
boyleleri caya seker atmaz ama baklavalari goturur bayramda.
mavi gözlü olmasıyla övünenlerin yaptığı hede.
Bununla övünen yetişkinleri bilmem de, kuzenimin 5 yaşındaki oğlu bugün kahvaltiya geldi bize. Ona hiç sormadan çayına şeker ilavesi yaparken bana demesin mi ben çayı şekersiz iciyorum?
Seni yetiştiren anne babayi ayakta alkisladim dedim ben de.

Kısacası o çocuk övünmeli işte bununla ya da anne babası.
(bkz: canan karatay virali)
5 senedir sekersiz iciyorum bu arada.
Şekerin zararından şeker atılmadığını sanan dangalakları ortaya döken durum.

Çayın has tadını alabilmek için şeker atmıyoruz mına koyim. Hem size ne lan. Manyak mısınız nesiniz.
ilgi çekmek için kafede çay söylerken çay kaşığı olmasın diyen kişidir, çayı şekersiz içerim, diğer entarilerde belirtildiği gibi çayın gerçek tadını alırsınız ama bunu heryerde afişe etmek anlamsızdır.

edit: imla bebeğim, cauyz baatyr'a selamlar, nickini hala kopi past ile yazıyorum.
Şekerli kahveden tiksinirim ve kahveyi şekerli içip de kahveyi çok severim diyen insanı küçümserim. Çünkü bence şeker kahvenin tadını bozar. Ama şekersiz çay hiç de zevk vermiyor. Övünenler çok sinir bozucu.
Çayı şekersiz içtiği için yanında götürdüğü çikolatalı pastayı yeme hakkını kendinde gören şapşik insan olması kuvvetle muhtemeldir.
Çaya şeker atmamak övünülecek bir şey değil, tam tersi normal dünya düzeninde yapışması gereken bir hareket.

Tam tersi şeker atan midesizler midesizlikleriyle övünüyor.
Ben şeker atmıyorum dediğinde şaşıran insanlar yüzündendir.
Bunlar övünüp kimse olmadığında avuç avuç şeker atıyorlar. Çayı şekersiz içmek şovdur, çünkü şekersiz bir şeye benzemiyor.
Çok şükür bu da bitti.

Tamam en çok sen atmıyorsun diyesim geliyordu.
16 senedir şekersiz içiyorum. şu çayı şekersiz içen adam ödülünü vermediler gitti.
kendilerinin elit olduğunu sanar. birinin onlara gerçekleri söylemesi lazım.
Övünmekle kalmaz bunu şova dönüştürür.
Garsona kaşığı iade etmeye çalışmalar, bu devirde şeker mi kalmış söylemleri, şekerli çay içenlere sövmeler vs...
Ok, sensin. Anladık.

Not: çay içmiyorum.
görsel
Çayı şekersiz içerim.
Şeker falan sikimde olduğundan değil.
Askerde şeker sırasına girmemek için şekersiz içmeye alıştım.

isteyen şekeri çaya atar isteyen götüne sokar.
Bu kadar önemsenecek ne var anlamıyorum.