bugün

aşırı sinir bir durumdur.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
(bkz: içinde kırılmak)
bisküviyi zehir eder.
Ne kadar kaliteli olursa olsun çayla buluşan her puskevitin hazin sonu.
cayı zehir eder.
Çayın sıcaklığıyla doğru orantıda oluşan hadisedir. Bundan çıkarmamız gereken sonuç : Sevgiliniz ne kadar sıcaksa o kadar eriyip gideceksinizdir.
Önce sola sonra sağa sonra tekrar sola bakılır. Kimse yoksa çay kaşığıyla çıkartılıp yemeye çalışılır.
çok seri davranmak gerekir ama aynı anda fazla çayı bisküvi üzerinden atmak gerekir bu dengeler karmaşası içerisinde bisküvi çay damlatmadan ağıza giriyorsa o haz tübitak matematik sorusunu çözmekten daha gurur vericidir. kasıla kasıla etrafa bakar ve arkanıza yaslanarak ağzınızda oluşan o ıslak saçma tadın keyfini çıkarırsınız.
insana hayal kırıklığı yaşatır, üzer..
ocaktan atılma sebebidir bunları hep bilicen derler ve atarlar vaktini iyi ayarlaman gerek.
bilimsel olarak püskevitin * çaya batırıldıktan sonra 2.4 saniyede kırılır deniyor. ben tecrube ettim, finger püskevit için konuşuyorum 4.5 saniye sürdü.
çayın içine düşüp boka benzer bir görüntü oluşturmasına sebep olur ki çaydan soğuyup bırakmanıza neden olur.
biskuvi kırılıp içine düştüğün de çay kaşığıyla hemen alınmaya kalkılır fakat artık çok geçtir bisküvi parçıkpunçik olmuştur.
hayallerinizin yarısının yok olmasıdır. aslında hissedersiniz de kırılacak olduğunu, bu hepimizin yaşayacağı acı bir son...
suyu fazla emmeden hemen ağza atılmalı.
çocukken yaptığım ve hala devam ettiğim güzel eylem, içine düşmesi sinir etse de, o küçük eylemin insanı mutlu etmesi güzel bir şey.
insanı hayattan soğutan durum.
moral bozan, dumur eden bir durumdur. çay kaşığı ile çıkartılıp yenilebilir.
esefle kınıyorum bu durumu. bana göre aslında çaya şeker bile atılmamalı ki bisküvi sokulsun. çayın gerçek tadını almam lazım, karadenizliyim ben.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar) hemen hepimizin başına gelmiştir.
çok sinir bozucu morali alt üst eden bir durumdur.
çay, artık mundar olmuştur.
çayın içine koyun sıçsa affedersin böyle top top, o kadar sinir bozar. kesin bir de demlikte kalan son bardak çay ya da sınırlı sayıda elegeçirilmiş bisküvi yenme çabası içerisindesinizdir. çay bisküvi olur, bisküvi yarım kalır ve ikisinden de hayır gelmez o saat itibari ile. evden geç kaldığınız işinize fırlamak üzereyken yarım giydiğiniz ayakkabınız ve tek kolunuzu soktuğunuz ceketiniz ile apartman merdivenlerinden yuvarlanmak marifetiyle kol kaburganızı kırmanızla sürergider.
ha siktir denilir duruma göre içinizden ya da bağırarak. *